w
googluj

ScreenshotCleaner 0.72


ico
Wykonywanie zrzutów ekranu oferuje dziś wiele aplikacji na urządzenia mobilne. Większość z nich umożliwia wstawienie komentarza, znacznika czy choćby podkreślenia. Kiedy użytkownik nie chce dzielić się z innymi elementami górnego paska powiadomień musi uruchomić dany program i tam bądź je wyciąć, bądź zamalować. ScreenshotCleaner natomiast pozwala w kilka sekund usunąć niepożądane fragmenty panelu z wykonanego screenshot'a.

W bezpłatnej wersji programu po wykonaniu zrzutu ekranu i uruchomieniu go w SC użytkownik za pomocą suwaka może usunąć kolejne powiadomienia. Aplikacja pozwala jedynie na "zasłonięcie" ikon od lewa do prawa, dlatego niemożliwe jest wycięcie pojedynczego powiadomienia i choćby wyświetlanej po prawej stronie godziny. Producenci oferują natomiast opcję zamiany obecnego paska wcześniej dostosowanym już do swoich potrzeb.

Ostatnią opcją programu jest możliwość pozbycia się dolnego paska nawigacyjnego wyświetlającego w smartfonach i tabletach m.in. przyciski "dalej" i "wstecz".

Aplikacja nie odsłania przed użytkownikami galaktycznych innowacji w edycji zrzutów, natomiast jest podręcznym narzędziem do szybkiego wycięcia niepożądanych powiadomień przed publikacją w sieci. W tym miejscu należy również zaznaczyć, iż dostępna jest również płatna wersja Pro.
Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ScreenshotCleanerScreenshotCleaner dla Android
2014-05-03

Ilość pobrań: 53 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ScreenshotCleaner