w
googluj

Lusity 1.92


ico
Lusity jest to aplikacja dla urządzeń z Androidem, która udostępnia 14 motywów muzycznych ze świata natury. Jest to więc odtwarzacz dźwięków morskich fal, śpiewów ptaków itd., ale nietypowy. Zwykle w tego typu wypadkach mamy do czynienia z pojedynczymi ścieżkami, gdzie wybranie "śpiewów ptaków" skutkuje po prostu odtwarzaniem "śpiewów ptaków". Lusity działa natomiast nieco inaczej, ponieważ daje nam motywy podobnych dźwięków (można też powiedzieć: tematy, kolekcje czy miksy). Samych pojedynczych ścieżek jest zaś ponad 30 i są różnorodne. Oprócz dźwięków klimatu (deszcz, wiatr, grzmoty), są także odgłosy zwierzęta (kogut, pszczoła, owca, koń, pies; liczne ptaki). Dany motyw składa się z kilku takich ścieżek, które - i to jest bardzo fajne w tym programie - można jeszcze dostosować do swoich potrzeb: włączając opcjonalne czy wyciszając dotychczasowe (domyślne), a jednocześnie wpływając na poziomy głośności tych, które są właśnie odtwarzane.

Ekran startowy to lista tych 14 motywów okraszonych ładnymi zdjęciami. Nazwy brzmią pięknie i zachęcająco do słuchania - tłumacząc je na polski, to m.in. "jaskinia rozkoszy", "nocna orkiestra", "wieczór w lesie", "urzekający wodospad", "cudowny poranek", "pustynny wiatr". Najciekawsze rzeczy dzieją się oczywiście po tapnięciu w którykolwiek z tych motywów:
• następuje odtwarzanie,
• jednocześnie aktywowane zostaje odliczanie czasu; domyślnie, po upływie półtorej godziny, odtwarzanie zostanie zakończone; inne opcje zależne są od wybranego trybu licznika; 5, 10, 15, 20, 30 minut i dalej co 15 minut aż do 4 godzin - to opcje trybu prostego (domyślnego), natomiast w trybie zaawansowanym ustawimy dowolną liczbę godzin i minut,
• interfejs zapewnia 3 przyciski: wstrzymania odtwarzania oraz systemowego zwiększenia/zmniejszenia głośności,
• po tapnięciu w ekran otrzymuje się dostęp do menu motywu, które pozwoli wyłączyć daną ścieżkę (np. koguta) składającą się na ten motyw czy zmienić poziomy głośności ścieżek (w skali 0-100),
• opuszczenie ekranu motywu skutkuje zatrzymaniem odtwarzania.

Lusity to kolejny świetny odtwarzacz dźwięków natury, który Wam polecamy, jeżeli chcecie odpocząć w sposób inny, niż zazwyczaj. Słuchanie tego typu przypadkowych dźwięków doskonale sprawdza się przed udaniem się na spoczynek, jak również w ramach swego rodzaju "soundtracku" w trakcie nauki czy pracy, gdy musimy być skoncentrowani. Oczywiście, najlepsze wrażenia gwarantowane w przypadku założenia na uszy słuchawek dobrej jakości. "Nuty" są wysokiej jakości.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam kosztuje 4,93 zł.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
LusityLusity dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Lusity