w
googluj

No More! 1.6.0


ico
No More! jest aplikacją mobilną mającą nas wesprzeć w walce z uzależnieniem - jest to po prostu licznik dni, który dostępny jest dla systemu operacyjnego Android. Sami zdecydujemy w nim, natychmiast po pierwszym uruchomieniu, jakiego nałogu ma dotyczyć; może być bowiem dowolny. Ekran startowy będzie nas następnie informował o liczbie dni od "ostatniego razu". W kolejnych zakładkach otrzymamy natomiast dostęp do:
• listy predefiniowanych celów - wytrzymania okresów czasu, od 1 dnia do 1 roku,
• różnych optymistycznych i motywujących cytatów - które można co chwilę odświeżać,
• a także pustej przestrzeni przeznaczonej na utworzenie skrótów do dowolnych kontaktów z książki adresowej lub stron internetowych - np. dedykowanego tematycznie forum, które może pomóc w walce.

Ekran startowy, oprócz liczby dni, wyświetla obrazek, zaś obrazek ten możemy zmienić na jakikolwiek inny posiadany w pamięci urządzenia. Wskażemy go przy użyciu zewnętrznej przeglądarki grafik (przy czym należy uważać - w testowanym przypadku program się potem zawieszał i nie dało się go już uruchomić, trzeba było zrestartować jego dane, a więc i progres). Po przejściu do ustawień globalnych można też zmienić nazwę nałogu, z którym walczymy, jak też wskazać inną, niż dzisiejsza, datę ostatniego momentu, w którym z nami wygrał. W razie potknięcia w trakcie tej osobistej podróży, jednym przyciskiem zresetujemy datę do dzisiejszej. Aplikacja daje nam też opcję skorzystania z dziennych alertów. Ustawimy czas przypomnienia oraz wskażemy, czy zawarty ma w nim być motywujący cytat; możliwe jest także otrzymywanie powiadomień o dojściu do kolejnego szczebla celów. Dostęp do interfejsu aplikacji zablokujemy hasłem - to dobrze, bo nasz nałóg może mieć przecież wstydliwą naturę.

Podsumowując, program przeznaczony jest do obsługi tylko jednego uzależnienia, większej liczby liczników w jego ramach nie utworzymy. Fajna jest w nim zwłaszcza losowarka cytatów. Oto kilka ze znalezionych w nim sentencji: "Mędrzec robi od razu to, co głupiec robi na końcu", "Zawsze jest zbyt wcześnie, aby zrezygnować", "Zawsze kontynuuj wspinaczkę".

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem, a ich usunięcie kosztuje 4,38 zł

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
No More!No More! dla Android
2018-06-24

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
No More!