w
googluj
pl

30-dniowe Wyzwanie Fitness


ico
30-dniowe Wyzwanie Fitness jest to aplikacja mobilna wydana dla systemu operacyjnego Android, która udostępnia 4 plany treningowe (m.in. dla całego ciała, tylko brzucha, tylko ramion), z których każdy trwa tytułowy miesiąc. W tym czasie wykonamy serie prostych ćwiczeń fizycznych - w domu i bez potrzeby posiadania jakiegokolwiek sprzętu. Te początkowe będą krótkie i niezwykle łatwe (np. 3 pompki, 15 pajacyków itp.), niemniej stopień trudności będzie systematycznie zwiększany. Każdy z 4 oferowanych rodzajów treningu podzielono ze względu na poziom doświadczenia (początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany), znajdziemy więc coś dla siebie. W sumie aplikacja oddaje do naszej dyspozycji jednak nie 12, lecz aż 24 plany, ponieważ każdy poziom trudności ma 2 wersje. Zaletą aplikacji jest też to, że nie ma wymogu rejestracji (żadnego zakładania konta) i właściwie od razu przechodzi się w niej do rzeczy, czyli do ćwiczeń - ćwiczeń, które mają polskie nazwy, angielskie opisy oraz są pokazane na rysunkach.

Program oferuje także:
• informowanie o postępach w wykonywaniu danego planu (ile procent całości za nami, ile dni przed nami),
• możliwość ustawienia przypomnienia o treningu,
• monitorowanie stanu wagi,
• monitorowanie stanu BMI,
• opisy wszystkich ćwiczeń składających się na dany trening do przeglądu "na spokojnie",
• opcję przejścia do YouTube w celu obejrzenia filmowej instrukcji wykonania danego ćwiczenia,
• możliwość synchronizacji wyników z Google Fit.

Po pierwszym uruchomieniu wybierzemy silnik TTS - zewnętrzny program obsługujący zamianę tekstu na mowę - wykorzystywany w trakcie ćwiczeń. Aplikacja nie daje nam bowiem gotowych nagrań trenera, który wypowiada "3, 2, 1" itp. Do naszych uszu dotrze więc głos robota, co nie musi być wadą, ale tutaj jednak jest, bo angielski (opcjonalnie: niemiecki, hiszpański, francuski, włoski) komputerowy głos stara wymawiać polskie nazwy ćwiczeń. Usłyszenie, że teraz czas na ćwiczenie o nazwie "pejdżesyki" (zamiast "pajacyki") może nas nieźle rozbawić, no ale nie o to ma tu przecież chodzić (chociaż... śmiech to w końcu zdrowie!). Tak czy inaczej, w ustawieniach globalnych wpłyniemy na zachowanie tego głosu i, jakby co, po prostu go wyłączymy.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (w tym pełnoekranowe), gdy jesteśmy połączeni z internetem

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale spolszczenie programu jest niepełne i kiepskie (np. "Ramiona treningu" zamiast "Trening ramion")

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
30-dniowe Wyzwanie Fitness30-dniowe Wyzwanie Fit... dla Android
2017-08-03

Ilość pobrań: 7 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
30-dniowe Wyzwanie Fitness