w
googluj

Diet Point 4.1.8


ico
Diet Point jest aplikacją mobilną oferującą w wersji bezpłatnej 25 planów żywieniowych (diet) - w wersji płatnej zaś ponad 130; listy zakupów dla każdego z planów oraz przypomnienia o posiłkach. Jednocześnie udostępnia kalkulator BMI, umożliwia monitorowanie stanu wagi oraz daje dziesiątki porad związanych z jej utratą - bo właśnie dla osób chcących ważyć mniej skierowany jest ten program przede wszystkim. Wydano go zaś na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android (wersja omawiana) oraz iOS.

Natychmiast po pierwszym uruchomieniu podamy wiek, wzrost, wagę, płeć; do tego wagę, jaką chcemy mieć, a także określimy dotychczasową częstotliwość picia wody w ciągu dnia (właściwie: jak często zapominamy wypić tych słynnych 8 szklanek wody). Na bazie tych informacji program zaoferuje konkretne diety i zasugeruje, ile kilogramów możemy na nich stracić w przeliczeniu na miesiąc. Udostępniane są chyba wszystkie najpopularniejsze: na płaski brzuch, niskowęglowodanowa, paleo, Montignaca, Dukana, wedle grupy krwi, wegetariańska, śródziemnomorska, na candidę itd. itd. itd. Słowem: jest w czym wybierać (choć oczywiście popularność jakiejś diety nie musi oznaczać, że będzie ona dla nas zdrowa; musimy być roztropni).

Przed ostatecznym wybraniem danego planu będziemy mogli poznać jego jadłospis na cały tydzień; identyczny jadłospis będziemy potem powtarzać. Na koniec konfiguracji podamy datę rozpoczęcia diety (może być oczywiście dzisiejsza i taka jest zresztą proponowana domyślnie), a także ulubioną porę na śniadanie; czasy kolejnych posiłków zostaną automatycznie dostosowane, choć już po chwili możliwa będzie ich edycja. Właściwy interfejs korzystania z diety jest prosty i intuicyjny: przesuwa się go na boki (kolejne strony to kolejne posiłki tygodnia, okraszane poradami), zaś w pasku narzędziowym znajdziemy skróty: do listy zakupów oraz czasów alertów. W każdej chwili możliwe jest zakończenie korzystania z wybranej diety i przejście do zupełnie innej.

Jeżeli szukacie bardzo prostej aplikacji tego typu - ta taka jest. Jest nawet tak prosta, że nie ma w niej żadnego zakładania konta. Dzięki temu wystarczy kilka chwil i już będziecie wiedzieć, czy warto z proponowanych jadłospisów korzystać, czy też nie. Z drugiej strony: przepisy są po angielsku, musicie więc przynajmniej znać tłumaczenia pokarmów.

Ograniczenia!
Wersja Premium kosztuje 9,69 zł i odblokowuje ponad 100 dodatkowych planów żywieniowych

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Diet PointDiet Point dla Android
2018-06-24

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Diet Point