w
googluj

Johnson & Johnson 7 Minute Workout 2.0.6


ico
Johnson & Johnson 7 Minute Workout jest oficjalną aplikacją mobilną przeznaczoną do popularnego treningu 7-minutowego - treningu, który przeprowadzić możesz w warunkach domowych i bez posiadania specjalistycznego sprzętu. Tylko trochę przestrzeni oraz (dla niektórych ćwiczeń) krzesło i ściana. Skuteczność tytułowego treningu potwierdzono naukowo, a swoje rozpropagowanie zawdzięczać może przede wszystkim artykułowi opublikowanemu w internetowej witrynie "The NY Timesa". Dedykowany program wydano na urządzenia z Androidem (wersja omawiana) oraz iOS. Pokazuje on, jak powinna wyglądać jakakolwiek oficjalna produkcja - jeżeli oficjalna powinna być po prostu najlepsza i nokautująca, to ta taka właśnie jest!

Ale czym dokładnie jest ten trening i czy naprawdę trwa on tylko 7 minut? Polega na serii 12 ćwiczeń trwających po 30 sekund. W sumie to więc tylko 6 minut, ale pomiędzy nimi są jeszcze 5-sekundowe przerwy; stąd tytułowe 7. I tyle trwa sam trening, ale warto jeszcze na początek rozgrzać się, a na koniec wyciszyć, aby nie odnieść jakiegoś urazu. Dobra wiadomość jest taka, że aplikacja umożliwia bezpośrednie przejście do serii ćwiczeń, ale daje też okazję łagodnego wejścia i wyjścia z całego treningu, a to poprzez pokaz króciutkich i prościutkich rozciągnięć, więc naprawdę - nigdy nie opuszczaj przynajmniej tej początkowej rozgrzewki!

Trening, notabene, nie jest aż taki lekki, jak Ci się może teraz wydawać. Będziesz robił pompki, przysiady, pajacyki itp. rzeczy w dość szybkim tempie. (Być może najtrudniejsze są zmiany pozycji i przechodzenie z jednego ćwiczenia do drugiego). Sprawi Ci to wszystko jednak tym większą radość, że będziesz dokładnie prowadzony, więc już teraz zapomnij o jakimś zastanawianiu się, czy to tak, owak, czy może inaczej robić. Otrzymasz precyzyjne polecenia w języku angielskim oraz instrukcje filmowe (w sumie ponad 30 minut wideo z Chrisem Jordanem - twórcą!). Trener prawie bez przerwy gada. Nie musisz jednak tego angielskiego znać i możesz zamknąć trenerowi usta, wystarczy oglądać filmiki. Ustaw sobie urządzenie przed oczami i po prostu wykonuj to samo, co on. Jasne?

Słowem: świetny, a raczej nawet cudowny program dla początkujących w temacie nie tylko treningu 7-minutowego, ale w ogóle jakiegokolwiek treningu w domu! Oficjalną aplikację do tych ćwiczeń wykonano niemal perfekcyjnie. Ma piękny, estetyczny wygląd, udostępnia serie dodatkowych treningów i ćwiczeń z podziałem na poziomy trudności (jest też dla doświadczonych graczy), udostępnia także trening spersonalizowany(!), a do tego nie wyświetla reklam i nie trzeba zakładać żadnego konta oraz (co do istoty) działa offline! - jedynie w niektórych okolicznościach nie działa przycisk powrotu... ale co to za wada w kontekście takich walorów? To naprawdę jedna z najlepszych aplikacji fitnessowych w ogóle!!!

Ograniczenia!
Dostęp do internetu jest wymagany, aby móc oglądać instrukcje filmowe dotyczące wszystkich ćwiczeń (strumieniowanie odbywać się będzie za pośrednictwem aplikacji trzeciej - odtwarzacza wideo)

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Johnson & Johnson 7 Minute WorkoutJohnson & Johnson 7 Mi... dla Android
2018-02-16

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Johnson & Johnson 7 Minute Workout