w
googluj
pl

Hola Free VPN Proxy


ico
Hola to popularny, unikalny i bezpłatny VPN dostępny dla systemu operacyjnego Android (choć do tego są wersje na wszystkie inne znane platformy tak mobilne, jak i stacjonarne - w najgorszym razie mamy do czynienia z rozszerzeniem dla popularnych przeglądarek). Z programu korzysta już ponad 120 milionów użytkowników (jak zapewniają producenci*), zaś jego wyjątkowość polega na tym, że jest to (pierwszy - że znowu oddamy głos autorom) serwis wirtualnej sieci prywatnej, który do swojego działania wykorzystuje mechanizm P2P.

W praktyce oznacza to, że jeśli chcemy bezpłatnie korzystać z oferowanego VPN-a, wówczas nasze własne urządzenie musi stać się węzłem w komunikacji VPN dla innych użytkowników. Sami bowiem również będziemy się łączyć za pośrednictwem urządzeń innych osób należących do sieci Hola. Kontrybucja naszego urządzenia odbywać się zaś będzie w stanie jego bezczynności, tzn. gdy nie jest aktywnie używane; musi być jedynie podłączone do internetu poprzez wi-fi oraz do źródła zasilania. Wedle autorów, wielkość średniego transferu w przeliczeniu na jednego użytkownika w sieci to równowartość mniej niż 20-sekundowego klipu z YouTube. Darmowość oznacza tu również zupełny brak reklam i rejestracji.

Hola w omawianej wersji dla Androida ma wbudowaną przeglądarkę internetową i pozwala surfować z dowolnego zakątka świata. Do wyboru jest ponad 190 krajów. Wbudowana przeglądarka to natomiast dobrze już nam znany open-source'owy Lightning Browser. W naszym opisie powiedzieliśmy, że to aplikacja "bardzo dobra, a nawet wspaniała". Oferuje ona m.in. możliwość obsługi zakładek i kart w ramach szuflad wyciąganych z odpowiednio lewej/prawej krawędzi ekranu, co uznaliśmy za "super-intuicyjne" rozwiązanie i "choćby z tego powodu warto przetestować tę przeglądarkę". Podkreślmy też, że jest ona lekka i szybka, więc jej tutejszy wybór siłą rzeczy uznajemy za jak najbardziej trafny.

Jeśli chodzi o inne funkcje, to ekran główny Holi przedstawia siatkę naszych aplikacji i w konsekwencji łatwo uruchomić jakiś program z określonego kraju - jednocześnie zmieniając lokalizację GPS, aczkolwiek funkcja oszukania lokalizacji wymaga dodatkowo posiadania innej aplikacji autorów (zostaniemy skierowani do jej strony w sklepie Androida).

* Choć zależnie od przeglądanego materiału, mówią też o liczbach 36 i 80 milionów.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu operacyjnego Windows

Ograniczenia!
Funkcja zmiany lokalizacji GPS wymaga instalacji programu Fake GPS location (jest za darmo w Google Play). Wersja Premium (w której nie udostępniamy zasobów urządzenia) polega na subskrypcji, której cena to 5 dolarów miesięcznie (jest też wersja roczna).

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale spolszczenie jest tylko częściowe

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Hola Free VPN ProxyHola Free VPN Proxy dla Android
2018-02-25
przejdź Hola Free VPN Proxy dla Windows

Ilość pobrań: 148 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Hola Free VPN Proxy
avatararrow
magido | 2021.04.03 16:07
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.bzykanki.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Maggda-x napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Hola Free VPN Proxy