w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 121
Wszystkich postów: 904654
Wszystkich tematów: 127655

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7088 dni
pl

Opera VPN 1.4.1


ico
Opera VPN jest aplikacją mobilną oferującą nam blokadę modułów śledzących reklam i zmianę wirtualnej lokalizacji - za darmo. Wydano ją dla systemów Android (wersja omawiana) oraz iOS. W chwili pisania oferuje 5 serwerów, a znajdujących się w Holandii, Kanadzie, Niemczech, Singapurze i Stanach Zjednoczonych; autorzy zapowiadają kolejne.

Domyślnie połączenie zostaje nawiązanie z najbliższym serwerem i w tym celu wystarczy tylko jedno tapnięcie w interfejsie głównym programu. Domyślnie aplikacja uruchamia również tzw. Strażnika, czyli po prostu funkcję blokowania "potencjalnych zagrożeń" - jak sama je określa. Radzi nam także, aby odwiedzić kilka stron i wrócić do interfejsu, żeby zobaczyć, jakie to zagrożenia zostały zablokowane. (Tak naprawdę można jednak poznać tylko liczbę zablokowanych modułów śledzących i to wszystko. Raport nie pokazuje żadnych szczegółów, a jedynie proste statystyki). Oprócz tego program oferuje test zabezpieczeń wi-fi, zaś po przejściu do jego ustawień globalnych, możemy włączyć funkcje: 1) wymuszenia ciągłego działania Opery VPN - należy aktywować, jeśli system zamyka program podczas działania w tle; 2) uruchomienia Opery VPN po restarcie systemu - należy aktywować, jeśli chcemy łączyć się z usługą automatycznie; w przeciwnym razie program przywróci stan VPN sprzed restartu.

Korzystanie z usługi oznacza przyjęcie warunków jej świadczenia, w tym polityki prywatności. Warto zapoznać się z nimi, przynajmniej pobieżnie. Usługa jest darmowa, a utrzymanie serwerów i programistów kosztuje. Kto za to płaci - a raczej: czym?... Niestety, bezpłatne serwisy zapewniające korzyści płatnych serwisów to mrzonka. Pamiętajmy o tym.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (3 głosów)

Strefa Download programu
Opera VPNOpera VPN dla Android
2018-02-25

Ilość pobrań: 54 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Opera VPN