w
googluj

Goal Plus 2.6.1


ico
Goal Plus to aplikacja mobilna służąca do tworzenia oraz śledzenia celów związanych z rozwojem osobistym, a wydano ją dla systemu operacyjnego Android. Daje wgląd w to, jak skutecznie dążymy do ich osiągnięcia. Nie jest to zwykły program tego typu, ale raczej wszechstronny system mający podtrzymywać żar naszej motywacji. Bierze się to z tego, że oferuje m.in. codzienne powiadomienia zawierające inspirujące cytaty; ekran główny również wyświetla takie myśli. Znajdziemy w aplikacji także krótki poradnik dotyczący dobierania celów, pracy nad nimi, wreszcie celebrowania wynikających z nich sukcesów. Bo jak to ktoś powiedział: nie warto rezygnować z marzenia tylko dlatego, że dużo czasu będzie trzeba na nie poświęcić - ten czas upłynie, tak czy inaczej. Zatem na sukces jesteśmy niejako skazani.

Jak więc korzysta się z Goal Plus? Na początku tworzy się w nim oczywiście cel/zadanie/nawyk - najpierw poprzez wskazanie kategorii, do której należy. Kategorii jest zaś 11 i są to: ćwiczenia fizyczne, zdrowie, duchowość, kariera, finanse, biznes, podróże/rozrywka, relacje damsko-męskie, rodzina, rozwój osobisty, inne. Potem wypełnia się formularz, w którym umieszcza się: nazwę celu (wymagane), opis celu (opcjonalne), początkową i końcową datę zajmowania się celem (wymagane), powiązane z celem dni tygodnia oraz czas (wymagane), powiadomienie o zajmowaniu się celem (opcjonalne). Skonfigurowane zadania widoczne będą na ekranie głównym, o ile przeznaczone będą akurat na dzisiaj. Zupełnie wszystkie cele wyszczególnione są na oddzielnym ekranie. Zatwierdzenie zadania jako wykonanego skutkuje zwiększeniem się specjalnego miernika wydajności, znajdującego się na samym dole ekranu głównego. Będziemy więc wiedzieć, jaki procent wszystkich zadań na dzisiaj już za nami. Co ciekawe, program udostępnia także możliwość prowadzenia pamiętnika oraz list TODO, aczkolwiek funkcje te należy tutaj traktować raczej drugorzędnie, choćby dlatego, że dostępu do pamiętnika nie da się zablokować PIN-em.

Po pierwszym uruchomieniu tej aplikacji istnieje opcja założenia w niej osobistego konta. Oczywiście, jako że to opcja, nie trzeba z niej korzystać, ale pociągnie to za sobą utratę wprowadzonych danych w wypadku np. utraty urządzenia. Rejestracja dostępna jest poprzez adres e-mail, przy czym formularz zawiera również szereg innych pól koniecznych do wypełnienia; trzeba podać m.in. datę urodzenia czy kod pocztowy. (Zarówno dane osobiste, jak i hasło, będzie można potem zmienić). Ostateczne zatwierdzenie rejestracji polega na kliknięciu w odnośnik w wiadomości e-mail, która zostanie do nas automatycznie wysłana na wskazany adres. Po wykonaniu tej czynności możliwe stanie się zalogowanie w aplikacji.

Ograniczenia!
Rejestracja poprzez adres e-mail jest opcjonalna. Wersja Pro kosztuje 14,99 zł miesięcznie i daje widżety, nielimitowane listy TODO, podsumowania miesięczne, funkcję synchronizacji danych między urządzeniami oraz backupu profilu na serwerze producenta.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Goal PlusGoal Plus dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Goal Plus