w
googluj
pl

fillUp 5.1.9


ico
fillUp jest to aplikacja dająca łatwy dostęp do przeszło 2,5 tysięcy aktualnych formularzy, deklaracji, pism, druków, umów itp. - a także możliwość ich wygodnego wypełnienia. Z jej pomocą wystawimy fakturę, napiszemy umowę sprzedaży/najmu czy po prostu wypełnimy deklarację podatkową. Dostępna jest na szereg urządzeń, tak mobilnych (Android, iOS), jak i stacjonarnych (Windows, Mac, Linux). Zresztą skorzystać z niej można bez instalacji, bo w internecie na fillUp.pl (powiązana z nią jest też witryna Druki-Formularze.pl). Wedle danych udostępnianych przez twórców, użytkownicy tego programu wypełnili już za jego pośrednictwem astronomiczną liczbę ponad 12 milionów różnego rodzaju formularzy. My przyjrzymy się teraz wersji fillUp dla systemu Android, przy czym od razu podkreślmy: nie jest to program natywny, wykorzystujący pod względem interfejsu motyw Holo (bazowy dla Androida w wersji 4) czy Material Design (najnowszy), czego byśmy pewnie oczekiwali. Interfejs bardziej przypomina typowy program dla stacjonarnego Windowsa niż dla mobilnego Androida. W efekcie działa powoli i topornie; niemniej - nie powinno nas to zrażać, wszystko bowiem wynagradzają jego gigantyczne możliwości.

Aplikacja działa domyślnie w trybie horyzontalnym urządzenia i czym większy jest ekran naszego własnego, tym lepiej. Warto pamiętać, że możliwe jest w ustawieniach zmniejszenie/powiększenie widoku na cały interfejs. Najważniejsza funkcja aplikacji dla Androida to ta, że można przeszukać całą bazę danych internetowego fillUp, a także wypełnić formularz i wysłać go e-mailem, zapisać na swoim koncie w chmurze Dysku Google'a bądź wyeksportować (nawet nieukończony) do pliku PDF czy wydrukować. Ekran główny udostępnia wyszukiwarkę formularzy, przy czym można je też przeglądać wedle:
• typu sprawy - podatki, cła, akcyza; finanse i księgowość; praca i kadry; ZUS, KRUS i ubezpieczenia; firmowe; prawne i sądowe; nieruchomości i budowlane; pojazdy i transport; sprawy obywatelskie,
• kategorii - m.in. e-Deklaracje; e-urząd, ePUAP; formularze urzędowe i skarbowe; faktury i rachunki; umowy, pisma, wnioski; przelewy, wpłaty, poczta; PIT; VAT; ZUS; CIT; PCC; KRS; GUS; NFZ; KRUS; księgi wieczyste; rejestr zastawów; NIP; cło; akcyza; PFRON,
• urzędu - Urząd i Izba Skarbowa; Sąd; Urząd Miasta i Gminy; Starostwo Powiatowe; Zakład Ubezpieczeń Społecznych; Państwowa Inspekcja Pracy; Główny Urząd Statystyczny; Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego; Urząd i Izba Celna; Urząd Wojewódzki; Insepktorat Ochrony Środowiska; PFRON; GIODO; Agencja Rynku Rolnego.

Program udostępnia również specjalny dział, zwany Aktówką, dzięki której możemy mieć bezpośredni wgląd w poszczególne dane zapisane przy jego użyciu. W rezultacie szybko sprawdzimy PESEL dziecka, numer dowodu osobistego małżonki, adres korespondencyjny czy e-mail kontrahenta bądź też adres dowolnego urzędu czy oddziału ZUS.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows. Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem fillup.pl

Ograniczenia!
Połączenie z internetem jest konieczne m.in. do pobierania formularzy. Program udostępnia pełną funkcjonalność za darmo przez 30 dni. Potem można wykupić abonament na 1, 3, 6 albo 12 miesięcy. Ceny są ostatecznie uzależnione od wybranego pakietu; a są 3: Podstawowy (obsługa 1 firmy i na użytek prywatny, licencja na 3 urządzenia), MultiFirma (obsługa do 5 firm; licencja na 5 urządzeń), Duże Biuro (liczba firm bez limitu, licencja na 10 urządzeń).

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
fillUpfillUp dla Android
2018-01-26

Ilość pobrań: 82 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
fillUp