w
googluj
pl

Idea Growr 1.70


ico
Idea Growr jest to program wydany na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, który pozwala zapisywać i rozwijać różne pomysły. Nie jest to jednak zwykły notatnik, ponieważ jego rzeczywistym celem jest pomóc nam rozwinąć te pomysły, koncepcje, teorie itp. które przyjdą nam do głowy - czyni to przy pomocy specjalnych zestawów pytań. W zależności od charakteru idei, możemy wykorzystać pytania osobiste (w sensie: personalne, nie: intymne), społeczne, biznesowe; związane ze start-upem czy budową aplikacji. W rezultacie korzystania z Idea Growr i odpowiadania na pytania, mamy spojrzeć na te nasze pomysły z różnych perspektyw.

Gdy wpadniemy na jakiś pomysł, dodajemy go do notatnika: wpisujemy nazwę pomysłu oraz (opcjonalnie) jego opis. Od teraz będziemy go mogli rozbudowywać poprzez:
• dodawanie notatek - program pozwala przechowywać mnóstwo idei i tworzyć dla każdej dowolną liczbę notatek o dowolnej treści. Notatki można następnie oznaczać jako ulubione, edytować, usuwać, zaś listę wszystkich należących do danego pomysłu można segregować wedle daty czy rozmiaru. Po dodaniu pierwszego pomysłu i notatki, ekran startowy umożliwi szybkie dodawanie nowych oraz przegląd już znajdujących się w bazie,
• odpowiadanie na pytania - dostępność zestawów pytań to unikalna cecha programu i bez nich byłby to zwykły notatnik. Czy jednak pytania są pomocne? Zacznijmy od tego, że po przejściu do ustawień można określić, czy wykorzystywane mają być wszystkie zestawy, czy może tylko wybrane. Do tego oddaną do naszej dyspozycji przydatną opcję zanotowania własnych pytań. Pytania predefiniowane najlepiej ocenić po ich przedstawieniu, co też teraz zrobimy. Jeden z zestawów przeznaczony jest do budowania aplikacji i kolejne pola formularza zachęcają nas m.in. do: 1) przedstawienia opisu funkcjonalności tej aplikacji; 2) określenia, jaki problem zostanie przez aplikację rozwiązany; 3) określenia rynku docelowego (kto będzie odbiorcą); 4) podania konkurencyjnych, już istniejących aplikacji w tym segmencie rynku; 5) nakreślenia strategii zarabiania pieniędzy na aplikacji; 6) określenia kluczowej cechy wpływającej na ten ewentualny zarobek.

Czas na krytykę. Aplikacja ma potencjał, ale nie został on wykorzystany. Po pierwsze, pytań powinno być znacznie więcej. Niektóre zestawy mają ich tylko kilka, i to ogólnikowych. (Przykładowy zestaw pytań związany z aplikacją jest chyba najbardziej dopracowany). Problem częściowo rozwiązuje obecność funkcji umożliwiającej dodania własnych pytań, choć i tu nie jest idealnie - własnych pytań można mieć tylko 8. Po drugie, Idea Growr jest przykładem na to, że naprawdę nie warto na siłę tłumaczyć języka interfejsu. Spolszczenie powstało na bazie Tłumacza Google'a (mówi o tym sam producent), przez co niekiedy nie wiadomo, o co chodzi, a jeszcze kiedy indziej - to sztywne, mechaniczne tłumaczenie brzmi zabawnie (np. na stronie informacyjnej przeczytamy: "Kochamy pozwać Wasze opinie").

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale spolszczenie jest mechaniczne (wykonane przez Tłumacza Google'a, nie przez człowieka)

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Idea GrowrIdea Growr dla Android
2018-10-12

Ilość pobrań: 5 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Idea Growr
avatararrow
~Julius Huijnk | 2016.01.04 20:36
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Doceniam opinię! Ten komentarz jest również zrobić z Google translate :) Przepraszam za to.

Jest ktoś, kto chciałby pomóc w tłumaczeniu , więc mam nadzieję, aby być w stanie szybko zaktualizować aplikację .
Idea Growr