w
googluj
pl

File Hide Expert 3.0.0


ico
File Hide Expert to aplikacja dostępna na urządzenia z Androidem, która jest - po prostu - perfekcyjnym narzędziem do ukrywania wybranych katalogów i plików. Dostęp do jego menu może być blokowany hasłem, zaś sam proces ukrywania oraz "odkrywania" danych jest tak szybki i prosty, że nic lepszego już nie może powstać. Program zawiera też instrukcję obsługi, która np. opisuje sposób postępowania w wypadku posiadania Androida w wersji 4.4 i właściwej dla KitKata (czyli tej wersji Androida) blokady edycji plików znajdujących się na zewnętrznej karcie pamięci.

Jak się z aplikacji korzysta? Po pierwszym uruchomieniu wybieramy, jedyną zresztą, ikonę funkcyjną znajdującą się w pasku akcji; jest w prawym górnym rogu. Tym samym zostanie otworzony wewnętrzny eksplorator plików. Wybieramy katalog albo plik, który chcemy ukryć, przez dotknięcie ikony plusa. Zostaniemy przeniesieni do ekranu startowego, który pokazuje listę danych (lokalizacji) wziętych przez nas pod uwagę. Ukryć można wiele danych na raz, a po powrocie do eksploratora, znajdziemy się w lokalizacji, z której przed chwilą dodaliśmy dane. Po skompletowaniu katalogów/plików wystarczy wybranie funkcji "Ukryj Wszystko", znajdującej się na samym dole interfejsu. Po mniej niż sekundzie zostanie nam oznajmione, że dane zostały ukryte. Po wyjściu z aplikacji i ponownym do niej wejściu możemy dane przywrócić przez wybranie drugiej funkcji, "Przywróć Wszystko". To aż tak proste.

Aby zablokować dostęp do ekranu aplikacji, czyli ważnych przecież operacji ukrywania/przywracania, należy przejść do ustawień globalnych. Znajdziemy tam opcję aktywującą hasło. Hasło musi się składać z cyfr. Po jego skonfigurowaniu można od razu wyjść z aplikacji - ponowne uruchomienie File Hide Experta poprzedzi ekran logowania. Hasła nie trzeba dodatkowo zatwierdzać; po wybraniu ostatniej cyfry zostaniemy przeniesieni do właściwego interfejsu.

Na pewno najbardziej interesuje nas to, czy aplikacja jest skuteczna, czy nie. Odpowiedź: tak, jest skuteczna. Od razu po ukryciu plików dostęp do nich jest niemożliwy przez aplikacje trzecie, takie jak menedżery plików. Dostęp jest również niemożliwy, gdy np. podłączymy urządzenie mobilne do komputera z systemem Windowsem poprzez kabel USB; Eksplorator Windowsa nie wykaże ukrytych danych. Warto pamiętać, że dane są jednak tylko ukrywane; znajdują się w innym, sekretnym miejscu. Można odinstalować aplikację, a po ponownym jej zainstalowaniu wciąż możliwe będzie przywrócenie danych.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Pro kosztuje 6,66 zł i usuwa reklamy.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
File Hide ExpertFile Hide Expert dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 126 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
File Hide Expert
avatararrow
~Juzek z coogle | 2015.10.10 12:03
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
jezeli to wytwór google to trud daremny:))))))
File Hide Expert