w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 116
Wszystkich postów: 905252
Wszystkich tematów: 127827

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7252 dni
pl

CREAM assistant 18.6


ico
CREAM jest zestawem rozwiązań z dziedziny oprogramowania, które mają "podnosić skuteczność działań i komfort pracy". Składa się z 4 części i są to: CREAM sales - do zarządzania i wsparcia działu sprzedaży; CREAM deal - mobilny katalog produktów i usług; CREAM care - do obsługi klienta; oraz CREAM assistant, który jest mobilnym organizerem dostępnym na urządzenia z systemem operacyjnym Android i z tej przyczyny przyjrzymy mu się teraz bliżej.

Zacznijmy jednak od podkreślenia, że jest to aplikacja taka sama, jak każda inna. Powyższy opis zabrzmieć mógł może poważnie, ale w rzeczywistości z programu skorzystać może każdy (jest całkowicie darmowy), z tymże skierowany jest on do pewnej konkretnej grupy użytkowników - związanych z biznesem i handlem. CREAM assistant jest organizerem, choć jego idea sięga wyżej i reklamowany jest nawet jako "mobilny doradca". Jego funkcje wymagają przede wszystkim posiadania bazy danych, na której można operować i przeprowadzać działania, czyli bazy kontaktów. W tym względzie, zaraz po pierwszym uruchomieniu programu istnieje możliwość zaimportowania tychże kontaktów z książki adresowej urządzenia. Nie jesteśmy jednak zmuszani do totalnego importu, gdyż można to zrobić w dowolnej chwili później i pobrać dane kontaktowe tylko wybranych.

Ekran startowym jest ekranem naszych działań. Można przejść do ich pełnej listy po otworzeniu szuflady nawigacyjnej; podzielono je na te związane z "dzisiaj", jak też na "przekroczone" i "zaplanowane"; mamy też dostęp do archiwum. Dodawanie nowego kontaktu lub wydarzenia odbywa się jednym tapnięciem na ekranie głównym. Jakie cechy można nadać wydarzeniu? Określamy przede wszystkim jego tytuł i zaangażowanych uczestników (np. przez zaznaczenie ich z listy wszystkich kontaktów). W dalszej zaś kolejności uzupełniamy szczegóły: typ wydarzenia (zadanie, spotkanie, rozmowa), jego rodzaj (otwarte, w trakcie, zakończone, anulowane), termin (data i czas). W zależności od typu wydarzenia formularz ten będzie wyglądał nieco inaczej. Każde działanie można powiązać z powiadomieniem, jak i uzupełnić je notatką. Wydarzenie można, w razie potrzeby, błyskawicznie przesunąć o określony okres (dzień, tydzień, miesiąc).

Program pozwalać ma docelowo na szybki dostęp do najważniejszych danych dotyczących klienta - historii transakcji, ostatnich ustaleń czy notatek ze spotkań - jeszcze przed odebraniem telefonu klienta. Do tego umożliwiać ma wygodne tworzenie notatek już "po" rozmowie, e-mailu czy wiadomości SMS.

Ograniczenia!
Istnieje możliwość założenia konta w usłudze chmury CREAM zone.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (9 głosów)

Strefa Download programu
CREAM assistantCREAM assistant dla Android
2018-08-07

Ilość pobrań: 85 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CREAM assistant