w
googluj

Chat in English with Andy Bot


ico
Chat in English with Andy Bot jest to prosta aplikacja mobilna dla Androida, ale oferująca naprawdę nowatorskie podejście do nauki języka angielskiego; przeznaczona jest dla początkujących. W przeciwieństwie do innych programów edukacyjnych, omawiany oddaje w nasze ręce możliwość konwersacji. Jak w jego nazwie: rozmowa toczy się w języku angielskim, w formie chatu niczym z komunikatora, zaś naszym rozmówcą jest robot o imieniu Andy. Trzeba przyznać, że idea wyjściowa jest wspaniała, bo nie ma lepszej metody uczenia się (czegokolwiek), niż poprzez praktykowanie. Jak jednak wyszło wykonanie tej idei?

Należy mieć na uwadze 2 istotne kwestie, których fundamentem jest to, że scenariusz rozmowy, przynajmniej początkowo, jest dość sztywny, a potem też nie jest aż tak swobodny, jak można by pewnie chcieć. Po pierwsze, Andy zadaje pytania, a my odpowiadamy - nie na odwrót. Po drugie, Andy... no... jednak nie jest zbyt inteligentny - nasze odpowiedzi mogą być byle jakie. To jednak tylko sam początek. Wystarczy pogadać kilka minut, aby przejść do sedna. Andy zacznie mówić, że słownictwo jest ważne i zaproponuje nam naukę nowych słów oraz przypomni nam o nich zaraz przed momentem, w którym je (jak twierdzi) zapomnimy. Będzie podawał słowo (np. "submit", "classic", "mail", "military", "magazine", "level", "custom"), jego 1-zdaniowe znaczenie, a także 3 opcje działania dla nas: 1) dalszego wyjaśnienia tego słowa - Andy poda wykorzystanie słowa w zdaniu, 2) zatwierdzenia słowa jako nauczonego, 3) zatwierdzenia słowa jako już umianego. Potem inaczej: Andy poda słowo i definicję, a my określimy, w jakim stopniu je znamy. Wpisanie słowa STOP zakończy ten główny tryb rozmowy z robotem.

Plusy? Po powrocie do aplikacji rozmowa nie wraca do punktu startowego, ale jest kontynuowana. Można ją przewinąć aż do samego początku. Minusy? Przede wszystkim to brak możliwości poznania listy nauczonych słów oraz ich powtórki sposobem określonym przez użytkownika.

Ograniczenia!
Wersja Premium umożliwia rozmawianie z Andym bez limitu wiadomości na dzień, a kosztuje: 5,09 zł miesięcznie; 36,99 zł rocznie; 95,99 zł dożywotnio

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Chat in English with Andy BotChat in English with A... dla Android
2017-04-13

Ilość pobrań: 91 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Chat in English with Andy Bot