w
googluj

CallWho Smart contacts widget 2.0.1


ico
Użytkownicy urządzeń mobilnych często miewają problemy z odnalezieniem odpowiednich kontaktów w książce telefonicznej, a ilość osób znajdujących się w bazie po pewnym czasie potrafi przyprawić o ból głowy. Wielu osobom najbardziej zależy na kontaktowaniu się z najbliższymi osobami, a w prostym i szybkim połączeniu się z nimi pomagają różnorodne aplikacje. Jedną z nich, przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem Android, jest CallWho Smart contacts widget.

Dzieło programisty Arika Felznesteina pozwala na szybkie wyodrębnienie osób, z którymi łączymy się najczęściej. Program nie wymaga konfiguracji i wyboru najbardziej interesujących nas kontaktów – aplikacja analizuje historię wykonanych połączeń i wyświetla te, z którymi mieliśmy regularnie do czynienia.

Opisywany widget pozwala nam na konfigurację ilości wyświetlanych na ekranie głównym numerów, jak również daje możliwość opatrzenia wybranego kontaktu zdjęciem, dzięki czemu szybko zlokalizujemy osobę, z którą chcemy się połączyć. Dodatkowo w każdym momencie możemy określić, jaka akcja zostanie wykonana po kliknięciu na zdjęcie – wśród dostępnych opcji jest połączenie telefoniczne, stworzenie wiadomości tekstowej lub wyświetlenie szczegółowych danych kontaktowych.

W odróżnieniu od innych podobnych widgetów, CallWho nie zabiera zbyt wielu zasobów systemowych i nie eksploatuje baterii, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne korzystanie z innych usług czy aplikacji. Dodatkowym atutem jest szansa ponownej konfiguracji i zmian w ustawionym widecie bez konieczności jego usuwania i ponownego umiejscawiania na pulpicie urządzenia mobilnego. Program udostępniono w języku angielskim.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
CallWho Smart contacts widgetCallWho Smart contacts... dla Android
2014-11-05

Ilość pobrań: 138 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CallWho Smart contacts widget