w
googluj

Flickr 4.7.3


ico
Olbrzymi sukces różnego rodzaju portali społecznościowych i ogromne grupy ludzi skupione wokół takich stron jak Facebook czy Twitter sprawiają, że co i rusz pojawiają się nowe pomysły, mające na celu zaangażowanie milionów internautów do dzielenia się swoimi przemyśleniami i twórczością z innymi. Jednym z takich przykładów jest jeden z najdynamiczniej rozwijających się serwisów, Flickr, zarządzany przez amerykańskiego giganta Yahoo, który zaprezentował specjalną aplikację przeznaczoną na urządzenia z systemem Android.

Portal ten pozwala na wykonywanie różnorodnych zdjęć i dzielenie się nimi z innymi ludźmi, a następnie ich ocenianie oraz komentowanie. Fotki możemy wykonać za pomocą aparatu wbudowanego w aplikację – dzięki niemu narzucimy różnorodne style graficzne, tworząc z ilustracji sepię lub obrazek o wyostrzonych parametrach kontrastu kolorów. Odpowiednie narzędzia pozwolą także na zmianę jasności, saturacji, podświetlenia czy też orientacji wykonanej fotografii. Kolejnym krokiem prowadzącym do opublikowania zdjęcia jest dołączenie krótkiego komentarza tekstowego - podobnie jak i w innych tego typu serwisach możemy także określić miejsce, w którym zostało ono wykonane czy też ustalić poziom prywatności. Za pomocą aplikacji możemy także przygotować krótką informację o publikacji, która pojawi się w jednym z trzech portali społecznościowych: Facebooku, Twitterze lub Tumblr.

Flickr daje nam wiele opcji personalizacji własnego konta – dzięki prostej i intuicyjnej wyszukiwarce z łatwością odnajdziemy zarówno innych użytkowników tego serwisu, jak i zdjęcia. Ponadto aplikacja regularnie aktualizuje zbiór najwyżej ocenianych i najlepszych zdjęć z całego świata, przez co mamy okazję zobaczyć kapitalne i nierzadko działające na wyobraźnię fotografie. Program, w celu lepszej organizacji własnych fotek, daje szansę stworzenia albumów oraz konfiguracji folderów z ilustracjami, które mają być publikowane. W każdym momencie możliwe jest również dołączenie do wybranej grupy i dzielenie się swoimi dziełami w zamkniętej grupie znajomych lub pasjonatów danej tematyki.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
FlickrFlickr dla Android
2018-07-12

Ilość pobrań: 5 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Flickr