w
googluj
pl

BlaBlaCar - Wspólne przejazdy


ico
Tradycyjne środki transportu, takie jak autobusy, pociągi czy samoloty, coraz częściej są zastępowane przez nowe, ale często zdecydowanie wygodniejsze, ciekawsze i – przede wszystkim – tańsze sposoby przemieszczania się pomiędzy miastami. Jedną z takich nowości jest carpooling, czyli wspólne przejazdy samochodem bez konieczności poszukiwania autostopu, lecz z wcześniejszym ustaleniem warunków i kosztów podróży. W sieci pojawiło się mnóstwo stron pozwalających zorganizować tego typu transport, ale najpopularniejszym serwisem tego typu jest BlaBlaCar.pl. Jego włodarze postanowili przygotować specjalną aplikację przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem Android, znacznie ułatwiającą wyszukiwanie i tworzenie ofert przewozu.

Za pomocą programu BlaBlaCar w łatwy sposób odnajdziemy połączenie pomiędzy poszczególnymi miastami w całej Europie. Zanim jednak odbędziemy swoją pierwszą podróż, konieczne jest założenie własnego konta w celu weryfikacji danych. Wybranie miejsca startowego oraz celu podróży ułatwia bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka. Po sprecyzowaniu miast, pomiędzy którymi chcemy odnaleźć połączenie, wyświetlony zostaje zestaw ofert odpowiadający podanym kryteriom. W każdej z nich znajdziemy cenę za miejsce w samochodzie, orientacyjny czas przejazdu, jak również możemy przeglądnąć oceny oraz opinie dotyczące użytkownika oferującego przejazd na wybranej trasie. W niektórych ogłoszeniach ich twórcy zamieszczają również informacje o modelu auta, tolerancji na palenie papierosów czy innych, bardziej precyzyjnych wytycznych. W razie wątpliwości aplikacja pozwala na wykonanie szybkiego połączenia telefonicznego lub też napisanie wiadomości prywatnej, która wyląduje w skrzynce odbiorczej innego użytkownika.

BlaBlaCar – Wspólne przejazdy umożliwia również stworzenie własnej oferty i zaoszczędzenie pewnej sumy pieniędzy którą musielibyśmy wydać na paliwo czy opłaty na autostradach. Własne ogłoszenie tworzymy za pomocą bardzo prostego kreatora dającego dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji i pozwalającego określić komplet istotnych informacji na temat przewozu. Program został udostępniony w polskiej wersji językowej. Aplikacja jest warta polecenia, od teraz Twoje podróżowanie zmieni się na wielki plus.

Uwaga!
Wszystkie funkcjonalności tej aplikacji znajdziemy także na stronie www.blablacar.pl, będącej stroną bazową dla opisywanego programu.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Program dostępny w polskiej wersji językowej od pierwszego uruchomienia.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
BlaBlaCar - Wspólne przejazdyBlaBlaCar - Wspólne pr... dla Android
2017-05-03

Ilość pobrań: 299 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
BlaBlaCar - Wspólne przejazdy
avatararrow
~Blanka | 2014.08.20 10:07
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
szkoda, ze trzeba płącić, bo np. yanosik autostop jest za free.
BlaBlaCar - Wspólne przejazdy