w
googluj

Fing - Network Tools 6.7.1


ico
Czasami mamy wrażenie, że z naszego routera lub połączenia WiFi korzysta ktoś niepowołany – objawia się to chociażby zmniejszeniem szybkości transferu czy też niepokojąco dużą liczbą urządzeń połączonych z Access Pointem. Najlepszym sposobem na zbadanie tego stanu rzeczy będzie wykorzystanie odpowiednich programów umożliwiających śledzenie dostępu do wybranego połączenia internetowego – jednym z nich jest Fing – Network Tools dostępny dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Aplikacja autorstwa studia Overlook pozwala sprawdzić dane wszystkich urządzeń połączonych z punktem WiFi, do którego również mamy dostęp – znajdziemy tu ich adres MAC i IP, nazwę urządzenia, godzinę oraz datę zalogowania oraz przebieg tzw. pingu. W razie potrzeby aplikacja ułatwi nam poruszanie się pomiędzy sprzętami poprzez indywidualne, ustanowione przez użytkownika oznaczenia. Fing umożliwia także sprawdzenie ilości otwartych portów dzięki prostemu w obsłudze skanerowi, jak również zarządzenie swoimi routerami z poziomu telefonu czy też tabletu.

Dzięki aplikacji prześledzimy także komplet najważniejszych danych określających połączenie sieciowe, z którego korzystamy – oprócz zestawu adresów IP i MAC oraz informacji na temat efektywności łącza możemy także ustawić obszar udostępniania Internetu. Zgromadzone dane możemy bardzo prosto wyeksportować do jednego z następujących plików: XML, HTML i CSV i podzielić się nimi ze znajomymi za pomocą wiadomości SMS czy e-mail. Dodatkową, bardzo ciekawą opcją jest także możliwość pobudzenia komputera ze stanu uśpienia za pomocą informacji przesyłanej przez sieć lokalną. Aplikacja została udostępniona w języku angielskim.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Wyświetlanie logów danego urządzenia możliwe jest po zarejestrowaniu się w usłudze Fingbox.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Spolszczenie!
Program w języku angielskim.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Fing - Network ToolsFing - Network Tools dla Android
2018-03-29
przejdź Fing - Network Tools dla Windows

Ilość pobrań: 91 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Fing - Network Tools