w
googluj

Adobe Photoshop Lightroom 5.7.1


Adobe Photoshop Lightroom to potężny program do obróbki zdjęć, który swoją funkcjonalnością zaspokoi wszelkie potrzeby wymagającego fotografa. Począwszy od rozbudowanych modułów służących edycji plików, a na wielu sposobach zapisu czy publikacji zdjęć skończywszy, program ten stanowi bardzo popularne i lubiane wśród profesjonalistów narzędzie.

Choć interfejs aplikacji dostarcza użytkownikowi wielu informacji jednocześnie, jest bardzo czytelny, ponieważ łatwo można go dostosować do własnych preferencji, zmieniając rozmiar czy widoczność poszczególnych modułów. Lightroom wspiera również pracę na wielu monitorach jednocześnie, a treści wyświetlane na każdym z nich można dowolnie konfigurować.

Program wyposażony został w świetną przeglądarkę zasobów fotografii. Kolejne zdjęcia możemy do niej wgrywać za pomocą wbudowanego narzędzia do importu plików wprost z aparatu cyfrowego. Następnie z pomocą przychodzi moduł wywoływania plików RAW, którego opcje edycji są niezliczone i odpowiednio wykorzystane przyniosą zdumiewające efekty. Producent programu stale przystosowuje Lightrooma do obsługi formatów zdjęć pochodzących z najnowszych aparatów fotograficznych. Początkującym użytkownikom program proponuje kilkadziesiąt zapisanych schematów edycji, dzięki którym szybko uzyskać można zamierzony efekt. Możliwe jest również zapisywanie własnych ustawień jako szablonów, z których skorzystać można w przyszłości.

Wyedytowane pliki można doposażyć we współrzędne geograficzne lub wyświetlić te, które aparat dograł do metadanych zdjęcia. Gotowe kolekcje fotografii program pozwala wyeksportować w wielu formatach, utworzyć z nich pokaz slajdów, album w formie książki lub stronę internetową, do której stworzenia nie jest wymagana wiedza programistyczna, ponieważ wszystkie ustawienia wprowadza się za pomocą przyjaznego kreatora. Lightroom umożliwia również bardziej tradycyjny sposób dzielenia się zdjęciami, dając użytkownikowi do dyspozycji rozbudowany moduł druku.

Ograniczenia!
Wersja testowa programu nie ogranicza jego funkcjonalności, a jedynie czas działania do 30 dni.

Wymagania!
Aby pobrać program, konieczne jest posiadanie konta użytkownika Adobe, którego stworzenie jest darmowe.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Adobe Photoshop LightroomAdobe Photoshop Lightroom 5.7.1
Wersja stabilna
957.34 MB | 2014-12-16
przejdź Adobe Photoshop Lightroom dla Android

Ilość pobrań: 7997 | W tym miesiącu: 24 | W poprzednim miesiącu: 27

Komentarze (0)
Adobe Photoshop Lightroom