w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 437
Wszystkich postów: 938529
Wszystkich tematów: 138741

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

York Network Trace 1.66


York Network Trace to stosunkowo prosty w obsłudze, lecz rozbudowany program, służący do podglądu, analizy i zapisywania całego ruchu przechodzącego przez urządzenia sieciowe naszego komputera.

Aplikacja potrafi śledzić wszystkie rodzaje połączeń w czasie rzeczywistym, w tym połączenia przez urządzenia bezprzewodowe lub z sieciami ethernet. Do głównych funkcji i możliwości programu należą:
• śledzenie pakietów przychodzących i wychodzących wraz z oboma adresami IP (lokalnym i docelowym), rodzajem portu, rozmiarami pakietu i dokładnym czasem trwania połączenia,
• podgląd pobieranych oraz przesyłanych plików wraz ze ścieżkami dostępowymi,
• monitorowanie logowań na strony internetowe z funkcją przechwytywania wszystkich haseł i loginów, także tych uzupełnianych automatycznie (co może być pomocne, gdy zapomnimy hasła w danej usłudze); wykrywane są również pliki cookies,
• podgląd przechwyconych obrazków, wyposażony w funkcję pokazu slajdów,
• śledzenie sesji sieciowych wybranego klienta.

W logach programu domyślnie zapisywane są wszystkie przechwycone informacje, choć możemy dowolnie konfigurować zawartość, jaką program ma zapamiętywać. Logi można przekształcać w bazę danych MySQL i przeszukiwać je z poziomu programu.

Do głównych funkcji programu mamy dostęp w każdym momencie z poziomu ikonki w zasobniku Windows. Jeśli chcemy, możemy uruchomić go również w trybie ukrytym, w którym ikona w zasobniku nie jest wyświetlana i wykrycie programu przez użytkownika staje się mocno utrudnione.

Polecamy York Network Trace jako narzędzie do śledzenia ruchu sieciowego. Szczególnie powinni zainteresować się nim administratorzy sieci biurowych oraz rodzice, zatroskani zawartością przeglądaną w internecie przez ich pociechy.

Wymagania!
Aplikacja wymaga do poprawnego działania biblioteki WinPcap. Nie trzeba jednak pobierać jej ręcznie, York Network Trace zrobi to za nas.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
York Network TraceYork Network Trace 1.66
Wersja stabilna
2.02 MB | 2021-09-08

Ilość pobrań: 4165 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 33

Komentarze (0)
York Network Trace