w
googluj

Unreal Development Kit 2015.02


Unreal Development Kit jest to profesjonalny zestaw do tworzenia gier udostępniony za darmo przez firmę Epic Games. Podstawą zestawu jest wielokrotnie już nagradzany silnik Unreal Engine 3 na którym powstało wiele świetnych gier takich jak Unreal Tournament 3, Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, czy też Gears of War.

Program posiada przyjazny interfejs podobny do wielu programów graficznych 3D, dzieli się na trzy rzuty izometryczne (dół, lewo, góra) oraz dodatkowe czwarte okno w którym widzimy wykreowany świat. Wygląd ten jest podatny na wszelkie modyfikacje, dzięki którym użytkownik może dostosować środowisko pracy do własnych potrzeb. Wraz z programem jest instalowany szeroki wachlarz tekstur i modeli, które mogą dodatkowo zostać wzbogacone przez własne, stworzone przez siebie w innych programach graficznych.

Dodatkowym atutem UDK jest szeroka baza tutoriali oraz dokładna dokumentacja udostępniona na stronie producenta, która mocno ułatwia zapoznanie się z zestawem. Pomoc można znaleźć na wielu polskich stronach poświęconych UDK.

Uwaga!
UDK jest darmowy z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
Unreal Development KitUnreal Development Kit 2015.02
Wersja stabilna
1908 MB | 2015-03-05

Ilość pobrań: 1335 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Unreal Development Kit