w
googluj

Executable Jar Maker 1.0.0


Executable Jar Maker jest bezpłatnym konwerterem do plików wykonywalnych JAR. Są to archiwa ZIP przechowujące strukturę klas języka Java oraz dane z tymi klasami powiązane. W ten sposób spreparowane paczki można uruchomić chociażby za pomocą Java Runtime Environment. Narzędzie pozwala na wczytywanie kodu źródłowego JAVA lub kodu pośredniego (bajtowego) w postaci danych z rozszerzeniem .CLASS.

Executable Jar Maker może być przydatny w szczególności dla programistów, którzy chcieliby szybko przetestować swoje projekty bez konieczności pakowania danych ręcznie. Warto zaznaczyć, że podobną operację konwersji do pliku JAR można przeprowadzić za pomocą odpowiedniego narzędzia archiwizującego lub konsolowej aplikacji dostarczonej wraz z Java Development Kit. Znacznie prostszą alternatywą jest właśnie Executable Jar Maker, obsługiwane za pomocą intuicyjnego, okienkowego interfejsu.

Aplikacja jest bardzo lekka i prosta w obsłudze. Cała operacja odbywa się za pomocą kilku kliknięć - wystarczy wybranie trybu konwersji, wczytaniu danych o odpowiednim rozszerzeniu i kliknięcie na przycisk Start. Po zakończeniu konwertowania Executable Jar Maker informuje użytkownika stosownym komunikatem, pozwalając również na otworzenie docelowego katalogu zapisu pliku. Narzędzie w angielskiej wersji, nie powinno jednak sprawić żadnego problemu osobom nie mającym regularnej styczności z tym językiem.

Uwaga!
Aplikacja do pełnego i bezproblemowego funkcjonowania wymaga następujących bibliotek i dodatków: - Windows Installer w wersji 3.0 lub wyższej, - Net Framework w wersji 3.5 lub wyższej, - JDK (Java Development Kit).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Executable Jar MakerExecutable Jar Maker 1.0.0
Wersja stabilna
0.1 MB |2011-05-12

Ilość pobrań: 2888 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Executable Jar Maker
avatararrow
~bbulaa | 2012.09.13 17:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
świetnie dzięki tej rozpisce programów które są potrzebne do działania Executable Jar Maker wszystko działa bez problemu świetny upload :)
Executable Jar Maker 1.0.0