w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 526
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

UMPlayer 0.98


UMPlayer - darmowy, łatwy w obsłudze odtwarzacz multimediów, który obsłuży wszystkie najpopularniejsze formaty plików wideo oraz audio. Wśród obsługiwanych znajdują się m.in. AAC, AC3, ASF, AVI, DIVX, FLV, H.263, Matroska, MOV, MP3, MP4, MPEG, OGG, QT, RealMedia, VOB, Vorbis, WAV, WMA, WMV, XVID i wiele innych. Ponadto aplikacja odtworzy klipy z serwisu YouTube, które wcześniej możemy znaleźć korzystając z wbudowanej wyszukiwarki.

Wygląd aplikacji jest bardzo prosty, częściowo przypomina on znany MPlayer, jednak funkcjonalnością zdecydowanie go przewyższa. Bez problemu obejrzymy film z napisami dostosowując ich wygląd oraz czas wyświetlania, natomiast wbudowana wyszukiwarka automatycznie pobierze napisy dla danego filmu z serwisu opensubtitles.org. Możemy przyspieszyć lub opóźnić ścieżkę dźwiękową, a nawet załadować dźwięk z oddzielnego pliku. Warto również wspomnieć o opcji usuwania przeplotu i nakładania filtrów na obraz oraz korekcji obrazu przez zmianę kontrastu, jasności, itp. Pozostałe możliwości to m.in. obracanie obrazu, odbicie lustrzane czy zmiana proporcji.

Instalacja w trybie online.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (19 głosów)

Strefa Download programu
UMPlayerUMPlayer 0.98
Wersja stabilna
0.14 MB | 2011-12-02

Ilość pobrań: 7914 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (4)
UMPlayer
avatararrow
~Baca | 2014.12.15 22:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jedno co robi dobrze, to odtwarza filmy. Funkcjonalność jest do kitu. Nie można ustawić automatycznego wczytywania właściwych napisów. Niby są opcje, że ma wczytywać np. napisy o takiej samej nazwie jak film, ale to bujda na resorach. Podobnie nie działa skalowanie napisów, zawsze są tej samej wielkości. Totalny brak logiki w działaniu tego programu. NIe wierzę, że tylko ja tak mam.
UMPlayer 0.98
avatararrow
~p2m user | 2012.03.08 17:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program nie odtwarza prawie wszystkich formatów wideo. On odtwarza WSZYSTKIE filmy. Instalacja trochę długo schodzi, lecz warto jest raz poświęcić czas na instalację tego programu (zaznaczyć opcję download wszystkich kodeków), niż potem kombinować z kodekami.

Jest naprawdę dobry.
UMPlayer 0.98
avatararrow
~sonyX | 2011.11.15 20:11
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Po jakiego grzyba on skanuje wszystkie fonty systemowe, za każdym razem jak chce go uruchomić?
avatararrow
~Lulek | 2011.05.23 23:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
W sumie nie ma szału.