w
googluj
pl

DAPlayer 1.0.1.9


DAPlayer – darmowy odtwarzacz audio i wideo. Program zapewnia wsparcie dla wielu najbardziej popularnych formatów wideo, co gwarantuje pełen komfort korzystania z multimediów wszelkiego rodzaju.

Program DAPlayer zaprojektowany został tak, by dać użytkownikowi całkowitą swobodę przy korzystaniu z obrazów High Definition, które obejmują m.in. Blu-Ray, AVCHD, TS, MKV i MPEG4. DAPlayer oferuje wsparcie dla filmów w standardzie Blu-Ray, zarówno tych komercyjnych, jak i tych domowej produkcji. Ponadto, narzędzie jest kompatybilne z technologią AACS, która jest odpowiedzialna za ochronę płyt HD DVD i Blu-Ray przed nielegalnym kopiowaniem. DAPlayer pozwala też na odtwarzanie filmów Blu-Ray nie tylko z płyty, ale także z kopii zapasowych na dysku twardym i wirtualnych nośników.

Odtwarzacz obsługuje do ośmiu kanałów systemu audio, pozwala także na korzystanie z technologii Surround. Dodatkowo, program wspiera Multi-channel DTS, TrueHD, AC3/Dolby i jest oparty na systemie BASS Audio. To pozwala na pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje posiadany przez użytkownika sprzęt audio, dzięki czemu można cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości.

DAPlayer podczas odtwarzania filmów HD nie obciąża procesora w znacznym stopniu. Odtwarzacz jest zoptymalizowany z MMX, SSE, SSE2, SSE3. Wspiera też wielordzeniowość procesora i implementację Hyper-Threading. To wszystko gwarantuje lekkość programu, dzięki czemu podczas odtwarzania wideo w wysokiej rozdzielczości, komputer nadal pracuje na wysokim poziomie.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i posiada bardzo elegancki, przyjemny dla oka interfejs. Dodatkowo, DAPlayer jest całkowicie po polsku.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (11 głosów)

Strefa Download programu
DAPlayerDAPlayer 1.0.1.9
Wersja stabilna
15.53 MB | 2011-08-03

Ilość pobrań: 3938 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 64

Komentarze (4)
DAPlayer
avatararrow
~A.Hirszowski | 2013.12.30 20:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przestrzegam, to program nic nie wart.
DAPlayer 1.0.1.9
avatararrow
~rex | 2012.06.01 13:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
korzystam z tego programu od dłuższego czasu i nie mam z nim żadnych problemów . Najlepsze jest to , że bez problemowo można rozciągnąć obraz na cały ekran. Jedynym minusem jest to , że nie moge wczytać napisów do żadnego filmu . Po prostu nie odczytuje ich . Pozdrawiam ;)
DAPlayer 1.0.1.9
avatararrow
~YanS | 2012.03.08 13:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
NIE POLECAM!
Kiepski program, poza ładnym wyglądem nic nie wnosi - wiesza się, zacina, zawsze kłopoty z załadowaniem filmu, często nie widzi napędu. Testowane na 5 komputerach - różne konfiguracje (Win 7 i WinXP). Na dzień dzisiejszy nic ciekawego - może kiedyś pojawi sie dopracowana wersja
DAPlayer 1.0.1.9
avatararrow
~Lucek | 2011.08.03 13:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nic specjalnego w sumie.