w
googluj
pl

TaxMachine 1.22.1.2162


Program TaxMachine XP pozwala na wydajne prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, automatycznie tworzone są deklaracje VAT-7(K), zaliczki na podatek zryczałtowany i podatek dochodowy (dawne PIT-5(L)).
Za pomocą programu szybko wypełnisz również inne pity, vaty, city i inne deklaracje, przelewy, faktury, umowy i inne formularze.

Najważniejsze funkcje programu:
-prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, automatyczne wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy i VAT-7(K),
-prowadzenie Ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, automatyczne wyliczanie zaliczek na ryczałt i VAT-7(K),
-prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów,
wypełnianie wielu rodzajów formularzy, druków, deklaracji,
prowadzenie ewidencji środków trwałych i wykazu środków trwałych ,
sporządzenie list płac, umów zlecenia i o dzieło i innych dokumentów płacowych, automatyczne wypełnianie PIT-4, PIT-11/8B, PIT-40, kartoteki wynagrodzeń,
-prowadzenie sprzedaży - wystawianie faktur ,
ewidencja zadań do wykonania,
zapisywanie notatek,
archiwizacja dokumentów poprzez ich skanowanie i zapisywanie w bazie danych.

Dostępne są trzy wersje programu TaxMachine XP (a dokładnie trzy tryby pracy, bo program jest tylko jeden), wszystkie umożliwiają wypełnianie i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy.

- TaxMachine XP w wersji Pro umożliwia prowadzenie dokomentacji dla wielu firm i jest szczególnie przydatny w biurach rachunkowych i innych firmach wypełniających formularze dla wielu podmiotów.
- Wersja Standard różni się od wersji Pro tylko tym, że umożliwia wprowadzenie danych tylko jednej firmy, co wystarcza w przypadku samodzielnego prowadzenia dokumentacji księgowej.
- Darmowa wersja testowa programu, podobnie jak wersja Standard, pozwala na wprowadzenie danych tylko jednej firmy, dodatkowo można wprowadzić tylko jednego pracownika i jedną osobę fizyczną (właściciela) oraz w bazie danych można przechowywać tylko jedną kopię formularza każdego typu. Można drukować wszystkie formularze, ale zablokowane jest drukowanie raportów, np. nie można drukować KPiR, ewidencji ryczałtu, rejestrów VAT, ewidencji przebiegu itp. Wersja ta jest przeznaczona dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej, wypełniających formularze sporadycznie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (38 głosów)

Strefa Download programu
TaxMachineTaxMachine 1.22.1.2162
Wersja stabilna
27.48 MB | 2015-11-11

Ilość pobrań: 3252 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (3)
TaxMachine
avatararrow
~gosc2 | 2016.01.29 16:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
do ~gosc: jakiego typu błędy masz na myśli?
TaxMachine 1.22.1.2162
avatararrow
~gosc | 2016.01.21 23:16
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety program jest beznadziejny. Dla laika, owszem wydaje się ładny i prosty w obsłudze, jednak kryje w sobie bardzo dużą ilość błędów, które skutkują niepoprawnym księgowaniem operacji i sporządzaniem wadliwych dokumentów. Zdecydowanie odradzam.
TaxMachine 1.22.1.2162
avatararrow
~bazz | 2013.05.14 20:49
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program prosty w obsłudze i bardzo użyteczny. Posiada wbudowany moduł e-Deklaracje co umożliwia wysyłanie deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego bezpośrednio z programu. Polecam dla każdego kto prowadzi własną działalność gospodarczą i poszukuje niedrogiego a funkcjonalnego programu do prowadzenia PKPiR
TaxMachine 1.9.8