w
googluj
pl

DuoKomp Kalkulatory 2019 2.3.0.19320


DuoKomp Kalkulatory to bezpłatny zestaw kalkulatorów niezbędnych do prowadzenia firmy oraz wypłacania wynagrodzeń. Środowisko charakteryzuje się przyjaznym, polskojęzycznym interfejsem - z jego obsługą poradzą sobie nawet mniej doświadczeni użytkownicy komputera. Aplikacja posiada również bazę archiwalnych wartości stawek podatkowych i odsetkowych, dzięki czemu całość jest gotowa do działania zaraz po zakończeniu procesu instalacji.

W skład pakietu wchodzą następujące komponenty:
• Kalkulatory wynagrodzenia dla umowy o pracę i umowy cywilnoprawnej - program obliczy wynagrodzenie brutto pracodawcy i pracownika, dochód, ubezpieczenia i składki, podatek i wynagrodzenie netto. Wcześniej należy oczywiście podać odpowiednie parametry (kwota wejściowa, ubezpieczenie wypadkowe, stawka podatku, miejsce zatrudnienia itd.).
• Kalkulator amortyzacji - moduł odpowiedzialny za generowanie tabeli w rozbiciu na lata. Jest ona obliczana na podstawie rozmaitych wartości, takich jak wartość początkowa, stawka roczna, mnożnik, miesiąc i rok rozpoczęcia czy rodzaj amortyzacji.
• Kalkulator odsetek od zaległości podatkowych - aplikacja obliczy nasze zobowiązania dla określonej kwoty, daty początkowej, daty końcowej i tabeli stawek. Odsetki nie są zaokrąglane.
• Kalkulator odsetek ustawowych - analogiczne narzędzie, służące tym razem do liczenia zaległości cywilnoprawnych.
• Narzędzie do testowania poprawności kodów NIP, REGON i PESEL - wystarczy wpisać odpowiedni numer i nacisnąć na przycisk "Sprawdź", a program zweryfikuje dane.

Pakiet DuoKomp Kalkulatory jest dostępny bezpłatnie, zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Co ciekawe, wszystkie ze wspomnianych kalkulatorów są również dostępne w trybie online w postaci aplikacji internetowych na stronie producenta.

Uwaga!
Program może być również uruchomiony w systemach Mac OS X i GNU/Linux - warunkiem jest wykorzystanie odpowiedniego środowiska (Wine, CrossOver).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (8 głosów)

Strefa Download programu
DuoKomp KalkulatoryDuoKomp Kalkulatory 2019 2.3.0.19320
Wersja stabilna
3.53 MB | 2020-01-13

Ilość pobrań: 936 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
DuoKomp Kalkulatory