w
googluj
pl

Grafik dyżurów 2.90


Grafik dyżurów to narzędzie do planowania rozkładu pracy. Aplikacja będzie przydatna dla różnego typu przedsiębiorstw, w szczególności fabryk, szpitali i zakładów produkcyjnych pracujących w trybie zmianowym.

Program posiada przemyślany interfejs - dostęp do funkcji jest możliwy za pośrednictwem menu oraz paska narzędziowego. Z obsługą narzędzia poradzą sobie nawet użytkownicy nie posiadający wiedzy technicznej. Na początku pracy należy zdefiniować grupy pracowników oraz przypisać do nich rozkład zmian oraz normatyw. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych osobowych. Do każdego pracownika można dołożyć informacje o adresie zameldowania, stanowisku, numerze PESEL, wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz czasie i charakterze pracy. Dużą zaletą programu jest automatyzacja dobierania grafiku. System ustali rozkład pracy według wcześniej przypisanych do pracowników/grup danych. Profil, w celu zwiększenia bezpieczeństwa, można zabezpieczyć hasłem.

Program dobrze sprawdza się również w przydzielaniu dyżurów oraz zarządzaniu dniami wolnymi od pracy (urlopy wypoczynkowe, macierzyńskie, szkoleniowe, na życzenie; zwolnienia lekarskie; opieka nad członkiem rodziny i inne). Do dyspozycji mamy kalendarz o kilku trybach widoku oraz możliwość dodawania notatek. W głównym oknie wyświetlane są ponadto wszystkie niezbędne dla pracodawcy statystki:
- normatyw pracownika (ilość wolnych/wykorzystanych godzin oraz czas trwania nadgodzin),
- informacje o przydzielonych dyżurach,
- informacje o urlopach.

Opracowane dokumenty (rozkład pracy, karta ewidencji pracy, indywidualne rozkłady pracy, podanie o urlop, lista obecności, adresy i telefony) można w prosty sposób wydrukować bądź zapisać na dysku twardym. Istnieje także opcja definiowania własnych szablonów.

Program jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware). Na stronie producenta można znaleźć samouczek, który opisuje wybrane moduły aplikacji. Całość w polskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (25 głosów)

Strefa Download programu
Grafik dyżurówGrafik dyżurów 2.90
Wersja stabilna
0.9 MB | 2019-10-03

Ilość pobrań: 7778 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (2)
Grafik dyżurów
avatararrow
~wis | 2016.08.03 13:54
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
diege: Jeżeli pracownik ma mieć rozpisywane dyżury automatycznie to trzeba w oknie edycji danych pracownika na zakładce Automat wybrać typ dyżurów jakie mają być rozpisywane "z automatu".
Grafik dyżurów 2.50
avatararrow
~diege | 2016.02.21 14:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wpisałem grupę i ośmiu pracowników. Klikam na automatyczne utworzenie grafiku i nic się nie dzieje. Muszę wpisywać wszystko ręcznie?
Grafik dyżurów 2.50