w
googluj
pl

SPEED READER 2.0


SPEED READER PL 2.0 to kurs szybkiego czytania w postaci pakietu programów komputerowych, które przedstawiają zbiór najlepszych pomysłów, metod i strategii zdobywania wiedzy. Program pomaga w eliminowaniu najczęściej popełnianych błędów czytelniczych oraz rozwija pozytywne nawyki, które mogą doprowadzić do zwiększenia prędkości czytania nawet 5 razy. Kurs ten powstawał w oparciu o wiedzę i doświadczenia takich autorytetów w tej dziedzinie jak dr Zdzisław Szkutnik czy prof. Czesław Nosal. SPEED READER PL 2.0 jest jednym z pierwszych, polskich programów, które w pełni czerpią z technologii Windows Presentation Foundation firmy Microsoft, co pozwoliło przygotować nowoczesny, cieszący oko interfejs użytkownika.

Najważniejsze funkcje: prosta instalacja, obsługa wielu użytkowników, tryb lekcji, testy zrozumienia i szybkości czytania, moduł presenter, treningi tematyczne, tryb wyboru ćwiczenia, statystyki dla każdego użytkownika, metronom, bezpłatne aktualizacje.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (122 głosów)

Strefa Download programu
SPEED READERSPEED READER 2.0
Wersja stabilna
13.7 MB | 2008-01-04

Ilość pobrań: 2250 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (4)
SPEED READER
avatararrow
~Polecam | 2008.02.16 23:53
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam ten program. Warto poświęcić trochę czasu na naukę. Efekty przychodzą bardzo szybko. Kurs w mojej opinii jest bardzo skuteczny. Znam kilka innych, ale SR PL 2.0 jest zdecydowanym liderem!
avatararrow
~Darek | 2008.01.27 01:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Warto się zapoznać, bo to coś ku mojemu zaskoczeniu naprawdę działa - już wskazówki z pierwszej lekcji dają niezłe efekty :) :)
avatararrow
~VC | 2008.01.14 23:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Extra program! Zgrabny, przejrzysty, intuicyjny i co najważniejsze SKUTECZNY! :)
Dziękuję.
avatararrow
~Witcher | 2008.01.05 00:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
No to CAVisions dało popis! Jakość wykonania i ilość ćwiczeń mnie pwaliła! Kupuję i sprawdzę jak działa! :) Jestem dobrej myśli. Program imponujący! BRAWO!