w
googluj
pl

SoftPerfect WiFi Guard Portable 2.1.6


SoftPerfect WiFi Guard Portable - przenośna wersja, która nie wymaga instalacji. Jest to lekkie narzędzie do ochrony i testowania sieci bezprzewodowych typu WiFi. Aplikacja jest odpowiedzialna za wyszukiwanie podłączonych do sieci urządzeń różnego typu (komputery stacjonarne, laptopy, notebooki, smartfony, routery, telewizory, odtwarzacze multimedialne) - każde z wymienionych stanowisk może zostać oznaczone jako znane (zaakceptowane) lub nieznane. Program pozwala tym samym na zbadanie poziomu zabezpieczeń oraz wykrycie użytkowników, którzy dostali się do sieci bez naszej wiedzy.

SoftPerfect WiFi Guard posiada intuicyjny, uproszczony do minimum interfejs, dzięki czemu z obsługą poradzą sobie nawet początkujący odbiorcy. Na początku pracy z programem należy odpowiednio skonfigurować zachowanie silnika skanującego - wskazujemy obsługiwany adapter oraz częstotliwość i dokładność sprawdzania sieci (ilość wykrywanych adresów). Następnie nastąpi analiza - w głównym oknie narzędzia znajdziemy listę wszystkich podłączonych urządzeń wraz ze stosownymi informacjami (IP i MAC, status, ping, nazwa, komentarz). Co ciekawe, SoftPerfect WiFi Guard może również zostać zminimalizowany do zasobnika systemowego. Aplikacja będzie działać w tle bez konieczności naszej ingerencji - w przypadku wykrycia podejrzanych urządzeń, zostaniemy poinformowani stosownym komunikatem tekstowym.

Program jest rozpowszechniany na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana bezpłatnie zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Narzędzie zajmuje niewielką ilość miejsca na dysku twardym oraz w równie niskim stopniu obciąża zasoby sprzętowe. Ważną cechą SoftPerfect WiFi Guard jest także współpraca z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Windows, Mac OS X, GNU/Linux).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (10 głosów)

Strefa Download programu
SoftPerfect WiFi Guard PortableSoftPerfect WiFi Guard Portable 2.1.6
Wersja stabilna
5.68 MB | 2022-07-18
przejdź Wersja instalacyjna SoftPerfect WiFi Guard

Ilość pobrań: 2253 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
SoftPerfect WiFi Guard Portable
avatararrow
~mp | 2014.03.09 14:21
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
naprawdę ok:)
SoftPerfect WiFi Guard Portable 1.0.4