w
googluj

Crystal Security Portable 3.7.0.40


Crystal Security to solidna i nieskomplikowana aplikacja służąca do wykrywania, neutralizowania i usuwania złośliwego oprogramowania, obecnego na komputerze. Przedstawiony program jest w wersji Portable, który nie wymaga instalacji. Program działa w chmurze, dzięki czemu nie jest konieczne pobieranie na dysk twardy rozbudowanych baz sygnatur wirusów.

Podstawą działania programu jest skanowanie komputera, które możemy uruchomić ręcznie lub automatycznie w trzech trybach – szybkim, normalnym i zaawansowanym – różniących się szczegółowością i czasem trwania analizy. Po zakończeniu skanowania wyświetlona zostanie lista przeanalizowanych obiektów wraz z przypisanymi im klasyfikacjami.

Obiekty sklasyfikowane jako niepewne lub niebezpieczne zostaną dodane do kwarantanny, z której ręcznie można je przenieść na czarną listę zagrożeń lub na białą listę aplikacji, które sami uznajemy za nieszkodliwe. Możliwe jest również usuwanie ich z dysku oraz dodawanie obiektów do poszczególnych list za pomocą eksploratora.

Z poziomu programu mamy także dostęp do dwóch narzędzi zewnętrznych – serwerów NictaTech oraz Valkyrie – z pomocą których jeszcze raz przeanalizujemy poziom zagrożenia, prezentowany przez poszczególne aplikacje i procesy. Warto wiedzieć, że z każdym skanowaniem możemy przyczynić się do rozwoju programu – nieznane zagrożenia są klasyfikowane i przesyłane w chmurę, dzięki czemu inni użytkownicy będą lepiej przed nimi chronieni.

Aplikacja Crystal Security to dobry wybór dla osób poszukujących skutecznego, lecz prostego programu wykrywającego złośliwe oprogramowanie.
Podczas skanowania, aplikacja domyślnie będzie nas informować o każdej ze swoich decyzji, co na dłuższą metę stanie się irytujące. By temu zapobiec, należy wyłączyć powiadomienia w opcjach programu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (11 głosów)

Strefa Download programu
Crystal Security PortableCrystal Security Portable 3.7.0.40
Wersja stabilna
0.5 MB | 2019-06-24
przejdź Wersja instalacyjna Crystal Security

Ilość pobrań: 2093 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Crystal Security Portable