w
googluj
pl

Skype 8.119.0.201


Skype to popularny komunikator głosowy. Program pozwala na prowadzenie rozmów z innymi użytkownikami oraz umożliwia telefonowanie na numery stacjonarne i komórkowe. To nie jedyne funkcje aplikacji. W równie łatwy sposób możemy wysyłać wiadomości SMS, prowadzić konwersacje w trybie czatu czy też przesyłać dokumenty i pliki multimedialne. Skype jest rozwijany od wielu lat - posiada ogromne grono użytkowników z całego świata oraz oferuje wydania dedykowane dla rozmaitych urządzeń (telefony komórkowe, smartfony, tablety, telewizory, konsole, komputery osobiste pracujące pod kontrolą systemów Windows, Mac OS X, GNU/Linux). Narzędzie wyróżnia się wysoką jakością połączeń audio-wideo. Ważną cechą aplikacji jest także modularna budowa - możliwości środowiska powiększymy za pomocą licznych dodatków udostępnionych przez społeczność (pozwalają między innymi na nagrywanie rozmów, zarządzanie terminami czy uruchamianie prostych gier multiplayer). W standardowej paczce znajdziemy następujące funkcje:

• Rozmowy audio-wideo
Główną cechą programu jest możliwość prowadzenia rozmów głosowych oraz transmitowania obrazu z kamery internetowej podłączonej do komputera. Konwersacje mogą się odbywać także w trybie konferencyjnym. Co niezwykle istotne, aplikacja została odpowiednio zoptymalizowania. Dzięki temu Skype wykorzystamy również komputerach posiadających wolne lub niestabilne połączenie z Internetem. Ciekawą cechą narzędzia jest informowanie o statusie rozmowy - w łatwy sposób możemy zlokalizować najbardziej typowe problemy (przerywanie transmisji pomiędzy użytkownikami, zbyt niski poziom głośności itd.).

• Rozmowy tekstowe
Ważną funkcją programu jest standardowy tryb czatu, dzięki któremu możemy w wygodny sposób rozmawiać z innymi użytkownikami. Oferuje on dosyć typową funkcjonalność, na którą składa się między innymi wyświetlanie emotikonek i zapisywanie historii konwersacji.

• Współdzielenie danych
Skype udostępnia zestaw niezbędnych narzędzi pozwalających na przesyłanie różnego rodzaju plików (zdjęcia, muzyka, filmy, dokumenty, archiwa). Oprócz standardowego modułu, odpowiedzialnego za transfer danych pomiędzy stanowiskami roboczymi, do dyspozycji mamy funkcję udostępniania obrazu z pulpitu.

• Zarządzanie kontaktami
Komunikator nie może istnieć bez mniej lub bardziej rozbudowanych funkcji związanych z przechowywaniem kontaktów. Skype sprawuje się w tym względzie nadzwyczaj dobrze. Oferuje zestaw podstawowych opcji administracyjnych, takich jak: grupowanie wpisów, listy ulubionych, blokowanie i ukrywanie użytkowników, import/eksport danych. Do dyspozycji mamy także wygodną i dosyć zaawansowaną wyszukiwarkę, pozwalającą na filtrowanie wpisów według różnego rodzaju kryteriów (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, nick).

• Opcje konfiguracyjne
Aplikacja udostępnia obszerny zestaw przełączników związanych z wyglądem interfejsu i działaniem komunikatora (ustawienia audio, ustawienia wideo, powiadomienia dźwiękowe i tekstowe, zarządzanie prywatnością itd.).

• Inne cechy programu:
- wyświetlanie okna w trybie kompaktowym, normalnym lub pełnoekranowym,
- możliwość założenia wirtualnego numeru (usługa SkypeIn),
- kilka podstawowych statusów (dostępny, zaraz wracam, nie przeszkadzać, niewidoczny, niepołączony),
- rozbudowany edytor danych identyfikacyjnych użytkownika,
- integracja z Facebookiem,
- automatycznie zmienianie statusu,
- przekierowania rozmów,
- wiadomości głosowe,
- integracja z powłoką systemową (obsługa linków "callto:", minimalizacja do obszaru powiadomień, startowanie razem z systemem operacyjnym, globalne skróty klawiaturowe),
- moduł Skype WiFi,
- kila trybów widoku (kontakty, ostatnie zdarzenia, wiadomości głosowe, pliki wysłane i otrzymane, wiadomości SMS, wiadomości czatu),
- bardzo dobra dokumentacja oraz szerokie wsparcie społeczności.

Uwaga!
Podczas procesu instalacyjnego kreator proponuje zmianę ustawień przeglądarki internetowej (domyślny silnik wyszukiwania, strona startowa). Operacje te nie są konieczne do poprawnego działania Skype i radzimy je anulować.

Ograniczenia!
Skype jest dostępny za darmo tylko w przypadku prowadzenia rozmów z innymi użytkownikami programu. Połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi z całego świata są płatne. Szczegółowe informacje o dostępnych planach abonamentowych i opłatach za rozmowy dostępne są na oficjalnej stronie aplikacji.

Wymagania!
Aby korzystać z komunikatora Skype, należy założyć profil użytkownika - w tym celu wypełniamy krótki formularz. Co ciekawe, mamy również możliwość zalogowania się za pomocą konta Facebook lub Microsoft. Warto przed rozpoczęciem pracy z aplikacją zadbać o uzupełnienie podstawowych danych identyfikacyjnych, dzięki którym będziemy widoczni w wyszukiwarce kontaktów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (758 głosów)

Strefa Download programu
SkypeSkype 8.119.0.201
Wersja stabilna
85.57 MB | 2024-05-07
przejdź
Skype Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji
przejdź Skype dla Android

Ilość pobrań: 345789 | W tym miesiącu: 45 | W poprzednim miesiącu: 130

Komentarze (131)
Skype
avatararrow
Jacenty | 2017.12.12 18:51
18 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
K..wa, co ten microsoft robi z tym skype? Ci ich programiści od programów to są piani albo naćpani??? Zamiast ulepszać nowe wersje to tylko je pier..lą!!! Ale nie ma co się dziwić, nawet normalnego systemu na komputery nie potrafią zrobić tylko piepszą to co jest w miarę dobre i stabilne (windows 7). Jak tak dalej będzie to trzeba szukać jakiejś alternatywy na Skype a może i nie tylko...
Skype 8.12.0.14
avatararrow
~grave | 2015.11.29 06:36
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
tele.
ty nie masz racji na słabych kompach strasznie a zamula i obciąża procesor i długo się loguje, na nowszych nie ma dużej różnicy.
Skype 7.15.73.102
avatararrow
Jacenty | 2015.11.27 09:47
22 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zgadzam się z przedmówcą!!! Skype schodzi na "psy", z aktualizacj na aktualizację jest coraz gorzej....??? Konkurencja powinna wziąć się do pracy a w tedy skype straci wielu urzytkuwników tego co raz gorszego komunikatora. Bardzo dobry jest "oovoo" tylko brak polskiego języka, a szkoda bo to solidny konkurent dla skype.
Skype 7.15.73.102
avatararrow
~jorgus06 | 2015.11.25 18:16
28 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety, musiałem po 20 latach zrezygnować z tego Skype. (XP SP3), niech się wypchają. Co wersja to zgroza. Po zainstalowaniu tego "szajsu", zginęła stara lista znajomych, którą gromadziłem od lat. Nie ma możliwości importu starej listy. Stare wersje nie można zainstalować bo wymuszają aktualizacje...
Tylko bojkot tego komunikatora może coś zmienić.
pozdrawiam wszystkich niezadowolonych
Skype 7.15.73.102
avatararrow
liseGGaming | 2015.03.10 13:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skype 7.1.59.105
Windows 8.1 liseGGaming Edition

+ Według mnie najlepszy komunikator.
+ Nie ma wyskakujących reklam na połowe pulpitu jak naprzykład w GG
+ Lepsza niż appka na Win 8.1
- Nie powiadamia o aktualizacjach.

-+-+-+-+-+-+-+-+
Ocena: 9/10
-+-+-+-+-+-+-+-+
Skype 7.2.73.103
avatararrow
~wladek | 2015.01.26 11:00
8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
po uaktualnieniu z wersji 6,1 do 7.0.80.102 nie można nawiązać kontaktu z nikim pokazuje Cannot change to undefined button (264,22)
wersja 6,1 działa bez problemu próby ponawiałem kilkanaście razy bez skutku a straszą że starsze wersje nie będą działać XP sp3 athlon xp 2600 2 gb ram. czyżby najnowszy badziew?
Skype 7.0.80.102
avatararrow
~anna | 2015.01.24 18:45
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Probowalam przeslac na skype niewlasciwy plik, ktory powoduje teraz zawieszanie komputera. Nie moge wejsc na ta osobe. Prosze mi poradzic, co mam zrobic. Dziekuje za pomoc.
Skype 7.0.80.102
avatararrow
~rom123 | 2015.01.08 11:16
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Od trzech dni męczę się z nową wersją ok na stacjonarce działa ale na wifi żenada ciągłe zrywanie i podłączanie do sieci z nikim nie pogadasz bo ciągle dostępny albo nie a najlepsze instalacja starszej wersji kończy się na najnowszej nie działającej. Może Ktoś coś kliknie co nie tak?
Skype 7.0.80.102
avatararrow
~gość | 2014.11.02 14:49
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dobry program. Praktycznie zero problemów na Win XP SP3, na Win 7 H.P. SP1, na Win 8. To, że czasami, ale BARDZO rzadko zrywa - jest wynikiem przeciążania łącz lub serwera - NIC na to nie poradzi, każdy komunikator może z tej przyczyny zerwać. Jednocześnie wizja i fonia MUSZĄ zająć pasmo. Bywa, że trochę trwa przesłanie plików, zwłaszcza dużych. Jak chce się przyspieszyć, na czas przesyłania wyłącz wizję. Przy kiepskim łączu - kiepsko będzie pracować, to jasne. Większość problemów wynika z właśnie marnego, powolnego i niestabilnego łącza. A że "muli" i tak dalej - to już wina użytkownika komputera. Jeżeli ma totalny bałagan. Kłopoty z mikrofonem czy kamerą - kwestia sterowników i tyle. To nie wina Skype tylko bałaganiarsko utrzymywanego systemu.
Używam go od lat, począwszy od XP (i to na złomie, stareńkim laptopie), poprzez 7 i także, jakiś czas - 8. Obecnie ponownie na Win 7, na średniej klasy laptopie. Ani razu nie miałem z nim problemów, jakość wizji i fonii zaskakująco dobra przy tak dużej (koniecznej) kompresji. Większość problemów jest wynikiem braku umiejętności obsługi systemu i programu, taka jest prawda.
Skype 6.22.81.104
avatararrow
piotr2956 | 2014.10.17 11:18
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie moge zainstalowac skype ! blad 1603 ,mialem ale zachcialo mi aktualizowac i teraz nie mam nic ! shit !
Skype 6.21.73.104
avatararrow
~Anna | 2014.08.30 17:59
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy ktoś wie jak można historię czatu odzyskać w tej nowszej wersji? tam jest tylko 3 m-ce.... zależy mi na całej historii czatu :) I drugie pytanie jak można przenieść czat na inny program np.. windows?
Skype 6.18.73.106
avatararrow
~cheng | 2014.08.16 18:12
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ta wersja nie działa z windows xp sp3
uninstall to gówno
Skype 6.18.73.106
avatararrow
~jitsi | 2014.03.04 23:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Idealnym rozwiązaniem i alternatywą dla Skype jest Jitsi http://programosy.pl/program,jitsi.html
Skype 6.14.73.104
avatararrow
~Alembik | 2014.01.10 22:25
22 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak dla mnie - zło konieczne; używam, bo nie ma lepszej alternatywy, a sam program uważam za jedno wielkie, parujące, śmierdzące g....o!
Skype 6.11.73.102
avatararrow
X-Ray70 | 2013.10.03 23:32
22 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Moje aktualizacje zatrzymały się na wersji 4.2.0.169 i nie mam zamiaru aktualizować do nowszych. Te starsze są w miarę lekkie i nie "skombajnowane".
Skype 6.9.73.106
avatararrow
~grzes | 2013.10.03 20:30
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mam wersje SKYPE 5.11 BETA starsza i nie zmieniam,dziala dobrze
Skype 6.9.73.106
avatararrow
~Banan89 | 2013.04.29 09:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Cześć możę spróbuj pobrac jakaś starsza wersje bo nie wiem ja jade na starszej wersji i u mnie wszystko działa Pozdro:)
Skype 6.3.75.105
avatararrow
~wtf | 2013.04.28 21:19
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Co się dzieje ze Skype, od kilku dni nie moge go zainstalować. Za każdym razem odsyła do pobrania Skype (choć już go ściągnąłem)... Oto cytat: "Wystąpił problem przy łączeniu z naszym serwerem. Aby pobrać alternatywną instalacje bla bla bla". Próbowałem różnych wersji, najnowszej ze strony Skype, wciąż to samo....... Jakieś sugestie?
Skype 6.3.75.105
avatararrow
~skkf | 2013.03.06 14:35
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam skype :)
Skype 6.2.73.106
avatararrow
~iwona | 2013.02.21 12:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
mi dziala bardzo dobrze ;)
Skype 6.2.73.106
avatararrow
~AsiaW | 2012.10.25 17:05
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skype 6.0.0.120 straszny szajs rozjeżdża się obraz z głosem i strasznie obciąża system. Wróciłam do wersji poprzedniej, niestety Skype z każdą nowszą wersją działa co raz gorzej jakość połączeń SUKCESYWNIE spada - czyli chyba nastąpił etap cofania się w rozwoju tego komunikatora.
Skype 6.0.0.120
avatararrow
~kalinos245 | 2012.02.19 18:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ma ktoś linka do wersji skype kompatybilnej z x-trap?
Skype 5.8.0.154
avatararrow
~lukis2000 | 2011.12.05 15:08
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skype 5.6.0.110 Jest jeszcze niestabilną wersją. Lepiej pobrać poprzednią, ponieważ ta wersja spowalnia komputer, nie ma polskiej wersji językowej i nie działa na niektórych systemach operacyjnych.
avatararrow
~stokroć | 2011.11.26 17:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
skoro najgorszy..to co jest lepsze?
czesto rozmowa traci nagle na jakosci i rozlacza ,wkurza mnie skype .poleccie cos innego
avatararrow
~ziomek | 2011.10.26 14:39
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
skype = najgroszy badziew
avatararrow
~Kristoferson | 2011.10.14 15:02
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
SKAJPAJA :D
avatararrow
~miklas | 2011.10.13 09:21
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wsyzstko do D... zainstalowalem i nie moge go uruchomic, co moze byc przyczyna tego
avatararrow
~:(((( | 2011.07.19 19:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
po zainstalowaniu tej wersji moj mikrofon nie działa:((((co mam zrobic???
avatararrow
~papisp | 2011.05.27 15:47
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Odinstaluj wywal katalog skype C:\Documents and Settings\user\Dane aplikacji
Zainstaluj i po problemie
avatararrow
~domino | 2011.05.15 23:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Róznież mam problem ze Skypem 5.3 pod Win7. Również podczas logowania komunikator się wyłącza. Walczyłem z tym na wszystkie sposoby i wróciłem do wersji 5.1
left1 red
12345
red blue