w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 664
Wszystkich postów: 939059
Wszystkich tematów: 138938

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

PDFill PDF Tools Free 14.0 Build 2


PDFill PDF Tools Free - darmowy program do modyfikacji i edycji plików PDF. Aplikacja wyróżnia się nieskomplikowaną obsługą i stabilnym, szybkim działaniem. Każda funkcja widoczna jest z poziomu podręcznego menu, paska narzędziowego lub głównego okna. Interfejs jest dostępny w angielskiej wersji językowej, jednak wspomniane uproszczenie dostępu do poszczególnych funkcjonalności sprawia, że z obsługą poradzi sobie nawet początkujący użytkownik komputera.

PDFill PDF Tools Free jest swoistą paczką zawierającą kreatory umożliwiające wykonywanie wielu podstawowych operacji na dokumentach. Wśród dostępnych funkcji znajdują się między innymi:
- łączenie wielu plików PDF w jeden wynikowy,
- dzielenie plików i zmiana kolejności stron,
- dodawanie znaków wodnych (tekst lub gotowa grafika),
- konwersja pliku PDF do grafiki (odwrotna operacja również jest dostępna),
- szyfrowanie i deszyfrowanie (wybór dwóch rodzajów haseł - właściciela i użytkownika, poziomu szyfrowania, opcji bezpieczeństwa),
- obracanie i przycinanie,
- formatowanie dokumentów,
- usuwanie stron,
- dodawanie nagłówków i przypisów,
- konwersja plików PostScript do dokumentów PDF,
- wczytywanie obrazu bezpośrednio ze skanera,
- dodawanie informacji edycyjnych (tytuł, autor, temat, słowa kluczowe, data utworzenia, narzędzie zapisu).

Narzędzie obsługuje szereg popularnych formatów graficznych: PNG, GIF, BMP, PCX, WMF, EMF, JPG, TIF. Istnieje również możliwość wybrania jednostki długości, do której odnosić będą się wykonywane operacje. Aplikacja jest całkowicie darmowa do użytku niekomercyjnego i komercyjnego. PDFill PDF Tools posiada bardzo dobrą dokumentację, szczegółowo wyjaśniającą szczegóły obsługi i kwestie typowo techniczne.

W paczce instalacyjnej dołączone są również dodatkowe narzędzia. Pierwszym jest całkiem przyzwoita wirtualna drukarka, pozwalająca na zapis dokumentów do formatu PDF z poziomu dowolnej aplikacji oferującej funkcję wydruku. Oprócz standardowego zapisu, pozwala na wykonywanie operacji edycyjnych "w locie". Drugi dodatek to demonstracyjna wersja rozbudowanego edytora plików PDF, umożliwiającego właściwie dowolną modyfikację dokumentu. Program posiada szereg zaawansowanych opcji, niespotykanych w konkurencyjnych aplikacjach tego typu. Wersja dostępna za darmo dodaje znak wodny do zapisywanych dokumentów.

Uwaga!
Na witrynie producenta można pobrać także wersje dla systemów Microsoft Windows 98 i Millenium Edition oraz testową wersję 9.0 (będącą obecnie w fazie rozwojowej).

Wymagania!
Do poprawnego działania wymagany jest pakiet GhostScript w wersji 8.63 lub wyższej oraz dowolny czytnik plików PDF. W trakcie instalacji aplikacji można pobrać brakujące składniki.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (23 głosów)

Strefa Download programu
PDFill PDF Tools FreePDFill PDF Tools Free 14.0 Build 2
Wersja stabilna
19.21 MB | 2017-12-03

Ilość pobrań: 13295 | W tym miesiącu: 16 | W poprzednim miesiącu: 30

Komentarze (2)
PDFill PDF Tools Free
avatararrow
for | 2017.05.07 22:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Aby przyciąć strony bez znaku wodnego (ordynarny niebieski napis na środku strony), trzeba zarejestrować się (ok. 20 $)
PDFill PDF Tools Free 13.0 Build 4
avatararrow
~elektroja | 2013.04.03 10:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jeden z lepszych programów w swojej kategorii... Dzięki niemu wreszcie zamiast pięćdziesięciu stron zeskanowanych w osobnych plikach JPG mam jedną "książkę" w jednym pliku PDF. Zresztą program ten ma dużo więcej przydatnych funkcji niż tylko łączenie.
PDFill PDF Tools Free 9.0 Build 9