w
googluj

Pdf995 Printer Driver 21.1s


Pdf995 Printer Driver - program do tworzenia plików PDF. Aplikacja pozwala na zapis do formatu PDF, instalując tak zwaną wirtualną drukarkę. Dzięki temu konwersja jest niezwykle prosta - wystarczy uruchomić drukowanie (standardowy skrót klawiaturowy Ctrl+P), na dostępnej liście zaznaczyć PDF995, nacisnąć na przycisk potwierdzający wybór oraz zaakceptować docelowy katalog i nazwę pliku.

Program korzysta z otwartego projektu GNU Ghostscript, cechującego się wysoką jakością plików wynikowych oraz zadowalającą szybkością działania. Oprócz standardowego wydruku można dodatkowo ustawić kilka opcji, takich jak skalowanie tekstu, orientacja papieru, rodzaj czcionki czy jakość.

Program Pdf995 Printer Driver jest całkowicie darmowy, zarówno do użytku niekomercyjnego jak i komercyjnego. Pdf995 wyświetla w trakcie zapisywania wynikowego dokumentu stronę internetową z reklamami. Nie jest to jednak zachowanie zbyt uciążliwe i przy standardowych zastosowaniach nie powinno sprawiać żadnych problemów. W przypadku regularnego używania istnieje oczywiście możliwość zakupu płatnej wersji, która nie posiada powyższego ograniczenia.

Co niezwykle istotne, narzędzie działa bezproblemowo na wszystkich nowych wersjach systemu operacyjnego Microsoft Windows (począwszy od wersji 95). Oprócz tego, aplikacja obsługuje również systemy 64 bitowe.

Instalacja narzędzia przebiega w dwóch etapach. Pierwszym krokiem jest pobranie i zainstalowanie opisywanego sterownika drukarki (Pdf995 Printer Driver). Następnie należy doinstalować paczkę do konwersji danych (Free Converter), dostępną na witrynie producenta lub po kliknięciu na odnośnik.

Uwaga!
Bez narzędzia do konwersji danych wirtualna drukarka nie będzie działała poprawnie!

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Pdf995 Printer DriverPdf995 Printer Driver 21.1s
Wersja stabilna
5.68 MB | 2020-11-25

Ilość pobrań: 4773 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
Pdf995 Printer Driver
avatararrow
~kolega | 2015.05.21 14:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
no i jak to zainstalować? cały czas odwołuje się do strony www producenta.
Pdf995 Printer Driver 15.1s