w
googluj

Office Mix Customer Preview 0.1.1207.0


Office Mix Customer Preview to kolejna (po Private Preview) odsłona dodatku do programu PowerPoint, będącego zestawem narzędzi służących do przygotowania stworzonych przez nas prezentacji jako interaktywnych wykładów w formie filmów. Choć program jest w początkowej fazie rozwoju, oferuje przydatne funkcje, dzięki którym nasze prezentacje zyskają nowy wymiar.

Prócz możliwości natychmiastowego wyeksportowania prezentacji do pliku wideo, program oferuje przede wszystkim możliwość nagrania rozbudowanej narracji do prezentowanego materiału. Możliwe jest nie tylko dogrywanie głosu w odpowiednim tempie, ale również odręczne zakreślanie wybranych treści na slajdach, dzięki czemu przekazywana audytorium wiedza może okazać się dużo bardziej zrozumiała.

Ciekawą możliwością jest również tworzenie quizów do prezentowanych treści, dzięki czemu osoba prezentująca (w głównych założeniach producenta - nauczyciel lub wykładowca), ma możliwość analizowania wyników uczniów na bieżąco, co może okazać się dobrą informacją zwrotną na przykład do wprowadzenia modyfikacji w wykładanym materiale.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do strony producenta, gdzie konieczne jest zalogowanie się do usługi, celem pobrania dodatku.

Ograniczenia!
Dodatek przeznaczony jest dla programu PowerPoint 2013 lub wersji pochodzącej z pakietu Office 365. Ponadto konieczne jest posiadanie konta Microsoft (lub Facebooka bądź Google+) celem pobrania instalatora.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Office Mix Customer PreviewOffice Mix Customer Preview 0.1.1207.0
Wersja stabilna
3.75 MB | 2014-05-14

Ilość pobrań: 21 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Office Mix Customer Preview