w
googluj
pl

OfficeIns 1.20


OfficeIns to prosty program wyświetlający szczegóły zainstalowanych dodatków do aplikacji wchodzących w skład pakietu biurowego Microsoft Office (dowolnej wersji). Możliwe jest nie tylko przeanalizowanie ich danych, ale również włączanie/dezaktywacja poszczególnych z nich. Dzięki temu z jednego miejsca, bez konieczności kolejnego uruchamiania kolejnych programów z pakietu, będziemy w stanie skontrolować działanie dodatków, których być może już nie potrzebujemy lub chcemy tymczasowo wyłączyć.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Wystarczy go uruchomić, aby dane o zainstalowanych w systemie dodatkach do Office’a zostały automatycznie pobrane i wyświetlone. Cały proces jest niemal natychmiastowy. Do informacji, które wyświetlane są dla każdej pozycji, zaliczyć należy między innymi nazwę producenta dodatku, numer wersji, sposób uruchamiania, program, którego dotyczy, pełną ścieżkę pliku czy odpowiadający klucz w rejestrze. Domyślnie w kolejnych kolumnach wyświetlane są wszystkie informacje, jakie aplikacja jest w stanie pobrać, przez co jednoczesna analiza wszystkich z nich może być kłopotliwa (tabela z dodatkami staje się bardzo „szeroka”). Liczbę wyświetlanych elementów można ograniczyć w ustawieniach, by zawęzić je tylko do tych, które nas najbardziej interesują.

Dwukrotne kliknięcie na wybranym dodatku wyświetla nowe okienko z zestawieniem powyższych danych (niezależnie od wybranego wcześniej ograniczenia kategorii, w tym oknie ponownie wyświetlane są wszystkie dane, ale w bardziej czytelnej formie). Wśród opcji programu znajdziemy również ułatwienie pod postacią wyświetlenia linii siatki tabeli, co zwiększa jej czytelność, kiedy zainstalowanych mamy wiele dodatków do Office’a.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby skorzystać z polskiego języka interfejsu, należy przekopiować plik z rozpakowanego archiwum spolszczenia do folderu z aplikacją, a następnie ponownie ją uruchomić. Nowy język zostanie automatycznie zastosowany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
OfficeInsOfficeIns 1.20
Wersja stabilna 32-bitowa
0.04 MB | 2015-11-16
OfficeIns 1.20
Wersja stabilna 64-bitowa
0.05 MB | 2015-11-15
Spolszczenie do OfficeIns

Ilość pobrań: 452 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
OfficeIns