w
googluj
pl

Ashampoo Office 8 2021.6.9.1033


Ashampoo Office - pakiet biurowy, rozwijany przez zespół znany ze skutecznych rozwiązań do optymalizacji systemu operacyjnego, zabezpieczania komputera i edycji multimediów. Zestaw będzie szczególnie przydatny dla domowych użytkowników i małych firm - spełnia większość standardowych potrzeb, nie posiada jednak tak rozbudowanej funkcjonalności jak OpenOffice, LibreOffice czy Microsoft Office. Pakiet składa się z trzech niezbędnych narzędzi:

• Ashampoo TextMaker 8
Solidna aplikacja pełniąca rolę procesora tekstu. Program pozwala na tworzenie różnego rodzaju dokumentów użytkowych (życiorysy, listy motywacyjne, pisma, zestawienia). Do dyspozycji mamy ponadto: zintegrowaną książkę adresową, sprawdzanie pisowni, słownik synonimów, generatory tabel i spisów, menadżer dokumentów, edytor funkcji matematycznych, możliwość zarządzania stylami, zestaw wbudowanych szablonów, obsługę obiektów OLE. Dużą zaletą narzędzia jest także zestaw funkcji do DTP.

• Ashampoo PlanMaker 8
Lekki arkusz kalkulacyjny. Zawiera bogatą kolekcję gotowych do wykorzystania formuł i funkcji matematycznych, składającą się z kilkuset pozycji. Do dyspozycji mamy ponadto dosyć rozbudowany moduł do generowania wykresów różnego rodzaju. Kolejne zalety to łatwe zarządzanie stylem dokumentów i ich formatowaniem.

• Ashampoo Presentations 8
Jak sama nazwa wskazuje, jest to narzędzie do tworzenia i zarządzania prezentacjami. Za pomocą aplikacji szybko stworzymy dobrze wyglądający pokaz multimedialny i zapiszemy go w przenośnym formacie (na przykład PDF). Program zawiera wszystkie niezbędne do tego celu funkcje, takie jak: zmiana układu slajdów, rozmaite przejścia i efekty, wstawianie figur geometrycznych, obrazów i obiektów.

Wszystkie narzędzia pakietu posiadają dobrze przemyślany interfejs - obsługa jest dosyć zbliżona do konkurencyjnych rozwiązań i można szybko, w zasadzie bezproblemowo do niej przywyknąć. Dużą zaletą pakietu jest również kompatybilność z OpenOffice i Microsoft Office - możemy otwierać, modyfikować i zapisywać dokumenty przygotowane w tych zestawach biurowych. Ashampoo Office może zostać zintegrowany z systemem operacyjnym - poszczególne rozszerzenia plików będą automatycznie otwierane w dedykowanych aplikacjach.

Do Ashampoo Office została dołączona rozbudowana dokumentacja. Dla każdego składnika pakietu dostępne są niezależny arkusz pomocy i instrukcja użytkowania. Warto zapoznać się z tymi plikami w razie jakichkolwiek problemów z obsługą i działaniem narzędzi. Dodatkowe ułatwienia to między innymi podpowiedzi kontekstowe i porady dnia.

Pakiet można skopiować na pamięć USB. Wystarczy skorzystać z dedykowanego narzędzia, znajdującego się w Menu Start.

Uwaga!
Podczas instalacji, kreator proponuje skopiowanie na dysk paska narzędziowego MyAshampoo Toolbar i zmianę ustawień przeglądarki internetowej (strona startowa, silnik wyszukiwania). Nie są to operacje konieczne do poprawnego działania aplikacji i zalecamy je zignorować.

Ograniczenia!
Pakiet jest dostępny w wersji testowej typu trial. Aby skorzystać z nieograniczonego funkcjonalnie, działającego przez 30 dni wydania, należy dokonać bezpłatnej rejestracji. Wystarczy podać swój adres e-mail i z wczytanej podstrony skopiować kod seryjny. Wcześniej powinniśmy założyć konto na witrynie producenta - jest ono również darmowe. Dodatkowy limit pakietu dotyczy maksymalnej liczby uruchomień poszczególnych aplikacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 1.8 (34 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo OfficeAshampoo Office 8 2021.6.9.1033
Wersja stabilna
692.19 MB | 2021-07-26

Ilość pobrań: 745 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (1)
Ashampoo Office
avatararrow
~Anonimowy | 2013.08.12 12:40
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie polecam.
Przy próbie dodania pliku mp3 program zawiesza się.
Ashampoo Office 2012 12.0.0.959