w
googluj

no$psx 1.9


no$psx to w pełni bezpłatny emulator konsoli Sony Playstation 2, pozwalający na uruchamianie gier z konsoli na ekranie komputera. Dzięki niemu zagramy w takie tytuły, jak GTA: San Andreas, Gran Turismo 4, serie FF i MSG oraz God of War bez konieczności posiadania konsoli, padów i telewizora. Co więcej, aplikacja dysponuje także rozbudowanymi funkcjami przeznaczonymi dla deweloperów.

W przeciwieństwie do wielu innych emulatorów, użytkownik nie musi dysponować kopią oryginalnego BIOSu konsoli, by uruchomić no$psx. Program zawiera wbudowaną, darmową i legalną kopię BIOSu PlayStation, dzięki czemu jest gotowy do pracy zaraz po uruchomieniu. W połączeniu z jego przenośnością sprawia to, że z emulatora możemy korzystać praktycznie wszędzie.

Oprócz standardowych funkcji emulacji – takich jak odczyt danych z obrazów płyt, zapis i ładowanie stanów gry, nagrywanie filmików i wykonywanie zrzutów ekranu z rozgrywki, zmiana konfiguracji klawiszy i ustawień ekranu – emulator no$psx dysponuje także debuggerem, deasemblerem, edytorem plików ASCII, narzędziem do tworzenia logów emulacji oraz innymi narzędziami przeznaczonymi dla programistów.

Użytkownicy poszukujący emulatora do typowych zastosowań zapewne polubią no$psx, choć lepszym wyborem dla nich wydaje się być popularny PCSX2. Natomiast osoby zajmujące się tworzeniem, modyfikowaniem lub konwertowaniem tytułów na PlayStation 2 nie mogą wybrać lepszego narzędzia, niż no$psx.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
no$psxno$psx 1.9
Wersja stabilna
0.55 MB | 2015-02-03

Ilość pobrań: 461 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
no$psx