w
googluj

Stella 6.5.3


Stella to emulator Atari 2600 VCS, dzięki któremu pasjonaci interaktywnej rozrywki sprzed lat, będą mogli zagrać w swoje ulubione tytuły z tamtych czasów na obecnym komputerze PC lub Maku. Aplikacja łączy przy tym przepaść wizualną w projektowaniu interfejsów, przedstawiając menu i ustawienia aplikacji w przystępny, "dzisiejszy" sposób, zachowując przy tym cechy szczególne znane z Atari.

Dużym plusem emulatora jest jego przystępność konfiguracyjna. Nie będziemy musieli poświęcać szczególnie dużo czasu, aby "zmusić" program do współpracy. Wystarczy na chwilę zagłębić się w ustawienia audio i wideo (które pozwalają dopasować rozrywkę do obecnych monitorów z jednoczesnym zachowaniem typowego zachowania obrazu sprzed lat), aby móc rozpocząć rozgrywkę. W pliki gier musimy zaopatrzyć się samodzielnie, ale kiedy już wgramy je do komputera, ich uruchomienie nie będzie stanowiło większego problemu, ponieważ odbywa się ono bezpośrednio z emulatora, w dodatku z dowolnej ścieżki systemowej.

Aby sprostać dzisiejszym potrzebom użytkowników komputera, aplikacja pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu gier, jak również aktywowanie trybu debuggera, dzięki któremu bardziej zaawansowani gracze będą mieli możliwość ręcznego sprawdzenia ewentualnych błędów w rozgrywce. Użytkowanie Stelli ułatwione jest dzięki możliwości wykorzystania skrótów klawiaturowych do wielu funkcji związanych z uruchamianiem gier. Pełna ich lista dostępna jest bezpośrednio w menu aplikacji.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (15 głosów)

Strefa Download programu
StellaStella 6.5.3
Wersja stabilna 32-bitowa
2.83 MB | 2021-04-21
Stella 6.5.3
Wersja stabilna 64-bitowa
3.3 MB | 2021-04-21

Ilość pobrań: 446 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Stella