w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 472
Wszystkich postów: 927671
Wszystkich tematów: 135674

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

Nox APP Player 7.0.5.9


Nox APP Player to emulator systemu Android stworzony głównie z myślą o graczach, jednak świetnie sprawdzający się po prostu jako wirtualny tablet lub smartfon. Program jest dopracowany, oferując wiele możliwości konfiguracji, w tym podpięcia fizycznych sterowników do gier (klawiatury, pada) i zmapowania ich przycisków w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować do danej aplikacji. Co istotne, same programy oraz gry mogą być bezpośrednio instalowane ze Sklepu Play, który dostępny jest na liście aplikacji po zainstalowaniu emulatora – nie ma więc konieczności ręcznego instalowania plików APK.

Obsługa programu jest prosta i nie wymaga w zasadzie żadnego tłumaczenia, o ile jesteśmy dobrze obeznani z korzystaniem z samego Androida. Warty uwagi jest pasek po prawej stronie ekranu symulowanego urządzenia, na którym mamy dostęp do kilku akcji związanych z „fizyczną” obsługą, w tym na przykład symulowania potrząśnięcia urządzeniem. Już przy pierwszym użyciu warto sięgnąć do ustawień aplikacji, w których mamy między innymi możliwość dostosowania rozdzielczości ekranu symulowanego urządzenia oraz wyboru czy ma to być tablet czy smartfon (różnica głównie w orientacji ekranu). Większość ze zmienianych preferencji stosowana jest dopiero po ponownym uruchomieniu całego emulatora.

Do wad programu można zaliczyć prędkość jego działania. Sama instalacja wykonuje się w akceptowalnym czasie, jednak uruchamianie nowego emulatora jest bardzo czasochłonne (zwróćmy uwagę na ustawienia, w których można wpłynąć na wydajność programu ręcznym przydziałem zasobów), przez co w praktyce ponowne uruchamianie programu po zmianie jakichkolwiek opcji jest dość kłopotliwe.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (10 głosów)

Strefa Download programu
Nox APP PlayerNox APP Player 7.0.5.9
Wersja stabilna
578 MB | 2023-09-28

Ilość pobrań: 3735 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
Nox APP Player
avatararrow
Hadzin | 2016.09.26 00:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny program bluestack się chowa pod względem wydajności.Mam starego kompa i tylko w tym programie mam tak małe lagi że da się grać w moją ulub giere
Nox APP Player 3.7.2.0
avatararrow
~Darek | 2016.04.28 11:10
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Gdzie bluestacks sie wysypuje tam nox działa bez problemu, godny polecenia emulator.
Nox APP Player 3.1.0.0