w
googluj
pl

Meso CMMS 2.2.8.563


Meso CMMS to polskojęzyczny program do zarządzania CRM. Umożliwia zaawansowane kontrolowanie zasobów oraz innych dóbr firmy w kontaktach z klientami. Jest niezastąpionym programem podczas planowania napraw maszyn oraz odpowiedniej ich kolejności. Jest narzędziem rozbudowanym, które oferuje kompleksowe moduły pozwalające w pełni zarządzać firmą na tym polu. Mimo ogromu oferowanych opcji, jest proste w obsłudze, a dostarczona instrukcja obsługi (choć dostępne jedynie w trybie online), może okazać się wartościowym źródłem wiedzy.

Interfejs programu został stworzony w typowy sposób dla tego typu narzędzi. Mamy tu do czynienia przede wszystkim z praktycznym rozplanowaniem wszystkich opcji, dlatego też czytelność stoi na bardzo wysokim poziomie, co trudniej powiedzieć o ogólnej atrakcyjności, jednak starano się to nadrobić udostępniając kilkanaście motywów kolorystycznych. Ich zmiana pozwoli dopasować program do innych używanych w firmie narzędzi. Wszystkie moduły dostępne w programie wyświetlane są po lewej stronie głównego okna, gdzie dodatkowo podzielono je na grupy. Znajdziemy wśród nich funkcje pozwalające między innymi na przewidywanie kolejnych napraw serwisowych maszyn, zarządzanie stanem magazynowym części, planowaniem dodatkowych działań czy ustalaniem harmonogramów pracy dla pracowników.

Jeśli oprogramowanie przypadnie nam do gustu, warto zastanowić się nad zakupem płatnej licencji, której główną zaletą jest pełna praca sieciowa oraz brak ograniczeń edycji darmowej. Wykorzystanie takiego programu z pewnością przyczyni się do zwiększenia wydajności naszej firmy, a przede wszystkim usystematyzowania planowania i zarządzania CRM.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala na zarządzanie maksymalnie 50 maszynami, 10 pracownikami, 500 częściami oraz jednym stanowiskiem komputerowym.

Wymagania!
Aby skorzystać z programu, przy pierwszym uruchomieniu należy podać dane firmy oraz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie. Konieczne będzie także udostępnienie aktualnego adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny do aplikacji. Dopiero po jego odczytaniu i odwiedzeniu wysłanego linka będziemy mogli uruchomić i korzystać z Meso CMMS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Meso CMMSMeso CMMS 2.2.8.563
Wersja stabilna
31.34 MB | 2014-12-07

Ilość pobrań: 499 | W tym miesiącu: 28 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Meso CMMS