w
googluj
pl

Berberis Minima 9.1.0.16


CRM Berberis Minima to ograniczona funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatna odmiana programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem - CRM Berberis firmy BMS Creative. W wersji Minima program udostępnia większość funkcji jakie znajdziemy w innych, płatnych produktach do zarządzania relacjami z klientami. Został wyposażony w opcje umożliwiające prowadzenie ewidencji kontrahentów, rejestrowanie i planowanie działań, tworzenie grup marketingowych, wysyłanie korespondencji seryjnej.

Głównym ograniczeniem wersji bezpłatnej jest praca wyłącznie na jednym stanowisku, a także brak obsługi gospodarki magazynowej, procesów serwisowych oraz możliwości wystawiania faktur. Rozbudowanie programu jest w każdej chwili możliwe, bez niebezpieczeństwa utraty wprowadzonych danych. Program wymaga rejestracji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (20 głosów)

Strefa Download programu
Berberis MinimaBerberis Minima 9.1.0.16
Wersja stabilna
260 MB | 2018-11-11

Ilość pobrań: 2698 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Berberis Minima
avatararrow
~Krzysiek | 2015.11.18 15:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Testowałem większość dostępnych na rynku darmowych programów CRM. Berberis Minima jest z nich faktycznie najlepszy. Mocno rozbudowany, intuicyjny w obsłudze i ma wiele fajnych funkcji. Podoba mi się logika tworzenia spraw i następnym kroków, przejrzysty kalendarz oraz poczta. Od jakiegoś czasu sprawdzam też działanie programu z usługą weBBell - naprawde daje to rade... Dużo klientów znalazłem własnie po wysyłce mailingu. Webbell rozpoznał wejścia klientów na moja strone www, a potem do Minimy wpadły mi przypomnienia, żeby skontaktować się z firmami, które faktycznie zainteresowały się moją ofertą. I tak złapalem pare firm. Polecam.
Berberis Minima 7.0.0.18