w
googluj

Media Cope 4.0


Media Cope to prawdziwy kombajn przydatny dla każdego miłośnika multimediów. Oferuje on szeroki wachlarz funkcji służących do edycji plików multimedialnych. Na uwagę zasługuje również fakt, że jego twórcą nie jest armia programistów lecz jeden pasjonata. Do uruchomienia programu potrzebne są biblioteki NET Framework. Obsługiwane formaty to mp4, flv, 3gp, wmv, mov, avi/divx, mpg/mpeg, mkv, vob, mpeg2, mp3, wav, aac
wma, flac, m4a, ac3, jpeg, bmp,gif, tiff, png, emf oraz wmf.

Poza otwieraniem różnych plików multimedialnych program daje nam spore możliwości ich edycji. Podstawą jest operacja zmiany formatu naszych plików. Możemy także przycinać i skalować obraz plików wideo, dodawać nowe sceny i usuwać te, które uważamy za zbędne. Fotografie możemy przycinać oraz zmieniać ich rozmiar. Utworzenie pokazu slajdów z podkładem dźwiękowym również nie jest problemem dla tej aplikacji.

Ważną zaletą jest fakt, wszystkie kodeki audio i video program zawiera w pakiecie i nie musimy instalować dodatkowych wtyczek z czym bywa różnie u konkurencji. Program działa bardzo wydajnie choć może mieć problemy z dużą ilością plików wideo podczas ich edycji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Media CopeMedia Cope 4.0
Wersja stabilna
12.04 MB | 2013-09-18

Ilość pobrań: 1227 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Media Cope
avatararrow
~Marek | 2013.09.19 00:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
UWAGA! Dodatek Babylon Toolbar! Pomimo odhaczenia instalowania dodatku i tak to dziadostwo zainstalowało się. Na szczęście bez problemu dodatek można odinstalować, plus użycie AdwCleaner załatwia sprawę wpisów w rejestrze.
Media Cope 4.0