w
googluj

LogMeIn Ignition for Windows 1.2.275


LogMeIn Ignition for Windows to program służący do zdalnego sterowania komputerem z innego komputera lub urządzenia przenośnego.

W przeciwieństwie do wielu innych tego typu programów, Ignition pozwala na przejęcie kontroli nad zdalnym komputerem bez przeglądarki internetowej. Pulpit przejętego komputera wyświetlany jest bezpośrednio w oknie programu. Należy pamiętać, że urządzenie, do którego chcemy uzyskać dostęp, musi być włączone, aktywne i posiadać zainstalowaną kopię programu wraz z przypisanym kodem, który my, rzecz jasna, musimy znać. By przyspieszyć połączenie, możemy m.in wyłączyć wyświetlanie tapety na zdalnym urządzeniu i obniżyć jakość wyświetlanej grafiki.

Oprócz komputerów stacjonarnych, możliwe jest również sprawowanie zdalnej kontroli nad urządzeniami z systemem Android. W tym celu należy pobrać ze sklepu Google odpowiednią aplikację. Na chwilę obecną aplikacja niestety nie posiada wersji na Windows Phone. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, by z poziomu smartfona lub tabletu przejąć kontrolę nad maszyną desktopową.

Transfer plików między urządzeniem zdalnym a urządzeniem dostępowym jest niezwykle prosty. Jednym kliknięciem możemy przenosić pliki i foldery, a także synchronizować i duplikować katalogi.

Transmisja danych zabezpieczana jest przechowywanym lokalnie hasłem. Opcjonalnie możemy użyć także serwera proxy. Jeśli nasza praca bądź styl życia wymaga częstego dostępu do maszyny znajdującej się daleko od nas, aplikacja może zapamiętać używane przez nas hasło i łączyć się ze zdalnymi urządzeniami automatycznie, oszczędzając nasz czas.

Jeśli w grupie roboczej, z którą się łączymy, znajduje się więcej niż jedna maszyna, Ignition pozwoli nam na wygodne segregowanie ich.
W celu poprawy bezpieczeństwa, program potrafi zapisywać logi swojej pracy do późniejszej analizy. Wbudowane w aplikację są także zabezpieczenia przed atakiem DdoS i filtry połączeń przychodzących.

Ograniczenia!
W bezpłatnej wersji programu liczba jednocześnie podłączonych komputerów nie może przekraczać 10.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
LogMeIn Ignition for WindowsLogMeIn Ignition for Windows 1.2.275
Wersja stabilna
5.35 MB | 2014-02-07

Ilość pobrań: 334 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
LogMeIn Ignition for Windows