w
googluj
pl

Hola 1.177.150


Komentarze (3)
Hola
avatararrow
~Karol | 2014.08.30 14:47
14 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niech stracę. Napiszę pierwszy tego koma.
Nie wiem, jak ten program radzi sobie z blokadami, bo jeszcze na taką stronę nie trafiłem. Ale wiem, co robi gdy mu się doda strony, które nie są blokowane jak np. Programosy. Tylko ciągłe łączenie, błąd i restart przeglądarki i tak w kółko. O normalnym otwarciu strony można tylko pomarzyć. Poza tym w panelu sterowania w połączeniach sieciowych doinstalowuje się jakaś bramka internetowa z ustawieniami Hola, która nawet po odinstalowaniu programu nadal tam zostaje. Można ją usunąć tylko ręcznie usuwając wszystkie wpisy Hola w RegEdit.
Wiem, bo już go właśnie odinstalowałem. Może komuś, kto surfuje po takich blokowanych stronach ten program się faktycznie przyda, ale u mnie tylko bruździł.
Hola 1.4.548
avatararrow
~karol | 2015.02.18 07:36
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przebywam w niemczech, surowo tutaj karane jest ściąganie z torrentów, więc pytanie czy jeśli dzięki Hola odpale filmiki/teledyski na yt to także za to grozi mi mandat??
Hola 1.6.685
avatararrow
dr satan | 2015.01.27 04:29
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jeśli ktoś chce w pracy sobie fejsbuczki poprzeglądać czy wejśc na jutjuby dzięki Hola, to odradzam. W mojej firmie działa firewall FotriGuard, przez którego a) Hola się nie przebije, b) nawet jeśli się uda, i tak dział informatyczny wie, jakie strony się odwiedzało/co pobierało.

Na dobre zabezpieczenia sieciowe (a Forti jest bardzo dobry) żadne VPN-y, proxy i tunelowanie nie pomoże. To taka informacja dla tych, którzy myślą, że są w stanie przechytrzyć specjalistów od zabezpieczeń.
Hola 1.6.390