w
googluj
pl

German Truck Simulator 1.32


German Truck Simulator – to jedna z odsłon serii, której zadaniem jest jak najwierniejsze przedstawienie pracy kierowcy Tira. W tej części jeździć będziemy pod drogach w Niemczech i w Austrii. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio SCS Software, które w tworzeniu tego rodzaju symulacji ma już ogromne doświadczenie. Na ich koncie jest bardzo lubiany przez graczy Euro Truck Simulator 2, Scania Truck Drivin Simulator czy 18 Wheeles of Steel Extreme Trucker 2.

Wersja demo, którą prezentujemy na naszej stronie oferuje 60 min niczym nieskrępowanej jazdy. Po tym czasie, aby móc grać dalej, będziemy musieli zakupić pełną wersję gry.

Rozgrywkę rozpoczynamy od wybrania pierwszego zlecenia. Gra informuje nas w jakiej firmie będziemy zatrudnieni, jaki procent od przewozu zarobimy (zwykle jest to ok 15%) oraz jakim samochodem będziemy jeździć.

Tylko na początku gry będziemy pracować dla kogoś. Kiedy tylko uda nam się nazbierać trochę gotówki będziemy mogli wystartować z własną firmą przewozową i zacząć zatrudniać innych kierowców. W sumie przewozić będziemy 16 rodzajów ładunków 7 modelami ciężarówek. Towary będziemy wozić między 18 niemieckimi miastami po 60 różnych drogach.

Gra świetnie symuluje model jazdy tirem, ale żeby czerpać z niej maksymalną przyjemność trzeba wyposażyć się w kierownicę. Sterowanie strzałkami jest niewygodne, bo samochód zbyt gwałtownie reaguje, poza tym, znika gdzieś cała magia prowadzenia pojazdu. A jazda po niemieckich autostradach naprawdę potrafi odprężyć po dniu ciężkiej pracy.

German Truck Simulator oferuje ładną, chociaż już trochę leciwą oprawę graficzną. Widać to zwłaszcza po mało zróżnicowanych krajobrazach, na które składają się proste i często bardzo kanciaste modele. Dobrze prezentuje się kabina kierowcy, która została bardzo wiernie i szczegółowo odtworzona. Dobrze spisuje się też oprawa dźwiękowa. Mam tu na myśli bardzo realistyczne dźwięki wydawane przez nasz pojazd.

PEGI:

Wymagania!
•RAM: 2 GB
•CPU: 2.2 GHz
•GRAFIKA: 256 MB
•HDD: 1 GB

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
German Truck SimulatorGerman Truck Simulator 1.32
Wersja stabilna
277.02 MB | 2016-01-16

Ilość pobrań: 2175 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
German Truck Simulator