w
googluj
pl

CrystalWolf Free Audio Player 1.7


CrystalWolf Free Audio Player - darmowy odtwarzacz, który obsługuje wszystkie popularne formaty plików audio. Program jest następnym z serii odtwarzaczy, gdzie nacisk położono na mały rozmiar, maksymalne uproszczenie wszystkich funkcji, minimalne zużycie zasobów systemowych i dobrą jakość odtwarzanej muzyki.

Program nie zawiera żadnych wodotrysków i jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy przeciągnąć i upuścić plik lub folder z muzyką do programu i słuchać muzyki. Program zużywa minimalną ilość zasobów systemowych, a o tym, że w ogóle jest uruchomiony przypomina nam lecąca z głośników muzyka i ikonka na pasku zadań.

Przy pomocy odtwarzacza możemy odtwarzać następujące pliki: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, MP4, M4A, M4B, FLAC, APE, MPC, WV, ALAC, MP1, MP2, AC3, MOD, MO3.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (11 głosów)

Strefa Download programu
CrystalWolf Free Audio PlayerCrystalWolf Free Audio Player 1.7
Wersja stabilna
1.89 MB | 2016-03-24

Ilość pobrań: 1881 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
CrystalWolf Free Audio Player
avatararrow
~Piotr | 2012.01.18 10:45
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny program. Bardzo prościutki - tylko podstawowe funkcje, ale za to szybki jak pocisk. Otwiera się sekundę i już leci muza. Nie obciąża systemu, a jakość jest bardzo dobra. Dla niewymagających - idealny! Naprawdę polecam;)
CrystalWolf Free Audio Player 1.6