w
googluj
pl

CodeTwo Outlook AutoConfig 2.1.2


CodeTwo Outlook AutoConfig jest programem ułatwiającym konfigurację programów pocztowych Microsoft Outlook, Outlook Express oraz Windows Mail.

Do poprawnego skonfigurowania któregoś z powyższych klientów pocztowych prócz wprowadzenia adresu e-mail oraz hasła, wymagane są dane poczty przychodzącej (IMAP bądź POP3), serwer poczty wychodzącej (SMTP), ustawienie opcji uwierzytelniania oraz określenie odpowiedniego portu.

Jeżeli jesteśmy początkującymi użytkownikami internetu, bądź po prostu nigdy nie interesowaliśmy się konfigurowaniem programów pocztowych i nie możemy sobie z tym poradzić, z pomocą przychodzi nam CodeTwo Outlook Autoconfig. Program prosi nas o podanie wyłącznie naszego adresu e-mail oraz hasła do konta, a całą resztę wykonuje sam. Po wpisaniu tych danych i kliknięciu Utwórz konto, nasz program jest już skonfigurowany. Teraz wystarczy tylko włączyć program pocztowy, np. Microsoft Outlook i zalogować się.

Ponadto aplikacja oferuje nam dostosowanie programu pocztowego do czytania i wysyłania wiadomości grup dyskusyjnych zgodnie z zasadami obowiązującymi w polskim Internecie, a to wszystko także za jednym kliknięciem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
CodeTwo Outlook AutoConfigCodeTwo Outlook AutoConfig 2.1.2
Wersja stabilna
1.83 MB |2011-03-02

Ilość pobrań: 880 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CodeTwo Outlook AutoConfig