w
googluj

Black Market HD


Kosmiczny kowboj rusza do akcji.

Jakże się cieszę, że w dzisiejszych czasach ludzie wciąż pamiętają o starych, leciwych produkcjach. Łezka w oku się kręci na myśl, że mogę ponownie sięgnąć po klasyki gatunków, nie tracąc przy tym wzroku. O co chodzi? Każdy, kto próbował zagrać w archaiczny tytuł na nowym sprzęcie wie, że wszędobylska pikseloza potrafi być zabójcza! Jednak to już za nami, wszak nadeszła pora na remake gier w HD!

Black Market HD jest międzygalaktyczną mieszanką strategii i RPG. Produkcja zręcznie łączy oba elementy, dając nietypowy tytuł. Otóż, wyobraźcie sobie świat w XXXI wieku, kiedy to ludzkość skutecznie zagospodarowała kilka układów słonecznych, a podróże kosmiczne nikogo już nie dziwią. Jak można się spodziewać ( a wręcz oczekiwać!), przy takiej ekspansji w końcu doszło do ogromnego konfliktu. Pokłosie minionych wydarzeń zbierane jest do tej pory, dlatego wszyscy (znaczy, ci dobzi) dbają, by ponownie nie doszło do wojny. W centrum wydarzeń umieszczony zostaje gracz, który sam zdecyduje, co robić dalej. Ma do dyspozycji prywatny statek, optymistyczną koniunkturę oraz pomysł na biznes. Żyć nie umierać, czyż nie?
Black Market HD stawia na pełną swobodę podczas kreowania kariery gracza. Sami decydujemy, czy wykonamy zleconą misję, zajmiemy się handlem, zapolujemy na kosmicznych piratów, a może przyłączymy się do nich! Nasze działania nie pozostaną niezauważone. Produkcja wyposażona została w system reputacji, który wpływa na to, jak odbierają nas określone frakcje w grze. Dzięki temu nie ma możliwości, byśmy się dogadywali ze wszystkimi!

Za wykonywanie zadań i zleceń wynagradzani otrzymujemy wynagrodzenie w postaci punktów doświadczenia oraz gotówki. To pierwsze potrzebne jest nam do rozwoju umiejętności bohatera, a pieniądze zazwyczaj wydajemy u mechanika, by trochę podrasował nasz statek.

Graficznie produkcja prezentuje się przyjemnie. Miałem okazję grać w nią w wersji oryginalnej i…. I strasznie się cieszę, że wydano ją w HD :) Teraz bez przeszkód można podziwiać galaktykę oraz kosmiczne walki. Oczywiście, nie oczekujcie spektakularnych efektów wizualnych, czy dźwiękowych, wszak tytuł jest całkowicie darmowy. Niemniej, cieszy oko!
Fanom podróży na Księżyc zdecydowanie polecam! Black Market HD to dobry zabijacz czasu. Dotarcie na sam szczyt zajmuje kilkanaście godzin, a częste zwroty akcji skutecznie uprzyjemniają tą podróż. Co więcej, gra jest w zupełności bezpłatna i ze względu na nieskomplikowaną oprawę, uruchomi się na większości komputerów, nawet tych zakupionych dekadę temu.

Wymagania!
• RAM: 512 MB
• CPU: 2 GHz
• GRAFIKA: 512 MB
• HDD: 430 MB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Black Market HDBlack Market HD
Wersja stabilna
210.61 MB | 2015-12-04

Ilość pobrań: 162 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Black Market HD