w
googluj

avast! GrimeFighter 9.0.0.79


avast! GrimeFighter to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie optymalizacyjne, które wykrywa i usuwa obecne w systemie wirusy, spyware oraz inne złośliwe oprogramowanie, aplikacje reklamowe, toolbary i dodatki wyświetlające reklamy w przeglądarkach internetowych oraz opóźniające wczytywanie się stron WWW, jak również programy preinstalowane na komputerze i zbędne dla użytkownika (tzw. bloatware), a także pliki tymczasowe czy tzw. pliki-śmieci. Dodatkowo narzędzie oferuje optymalizację rejestru Windows oraz usług działających w systemie. W przeciwieństwie do wielu programów służących do oczyszczania/optymalizacji, avast! GrimeFighter jest w stanie wykrywać i usuwać pliki spowalniające działanie komputera (także pliki systemowe), które są „zablokowane”, ponieważ aktualnie korzysta z nich Windows lub dana aplikacja. Inną interesującą funkcją narzędzia jest możliwość analizy podzespołów PC w celu wykrycia nieprawidłowości w ich działaniu, mogących mieć wpływ na poziom bezpieczeństwa naszego systemu.

Aplikację zaopatrzono w intuicyjny i nowoczesny interfejs graficzny, który nawiązuje swoim wyglądem do najnowszych programów antywirusowych z rodziny avast! oraz popularnych filmów o Minionkach. Obsługa narzędzia jest banalnie prosta i na wpół zautomatyzowana. Przeprowadzenie optymalizacji wymaga jedynie kilku kliknięć myszką, tak więc nawet mało zaawansowani użytkownicy powinni bez problemów opanować zasady korzystania z programu. W dziale wsparcia, dostępnym na stronie producenta, można zapoznać się z FAQ narzędzia.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji, wystarczy uruchomić pobrany plik wykonywalny.

Ograniczenia!
W wersji demo nie ma możliwości przeprowadzenia optymalizacji - aplikacja jedynie informuje o wykrytych nieprawidłowościach. Aby móc skorzystać z funkcji optymalizacyjnych, należy nabyć licencję na pełną wersję programu za pośrednictwem witryny producenta.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (16 głosów)

Strefa Download programu
avast! GrimeFighteravast! GrimeFighter 9.0.0.79
Wersja stabilna
13.81 MB | 2014-04-12

Ilość pobrań: 1582 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
avast! GrimeFighter
avatararrow
~RaySky288 | 2015.09.06 14:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zbyt wiele złych opini zeby go sprobowac jak dziala ja nie dziekuje nie probuje.....
avast! GrimeFighter 9.0.0.79
avatararrow
~andrzej | 2014.05.05 06:33
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
najwiekszy syf, nie mozna odinstalowac
avast! GrimeFighter 9.0.0.79