w
googluj

SpyDLLRemover 7.0


SpyDLLRemover to niewielka aplikacja działająca bez instalacji. Jej zadaniem jest tropienie i usuwanie szpiegowskiego oprogramowania obecnego na naszym komputerze.

Program SpyDLLRemover wyposażony jest w zaawansowany skaner, co pozwala na skuteczną ochronę przed tego rodzaju zagrożeniami. SpyDLLRemover doskonale radzi sobie zarówno z analizą i uśmiercaniem procesów, jak i badaniem bibliotek DLL, gdzie rootkity często się zagnieżdżają.

W trzech zakładkach mamy do wyboru następujące operacje:
•Skaner szpiegowski;
•Podgląd procesów;
•Skanowanie poszczególnych bibliotek DLL.

Niewielką wadą programu (bądź jego zaletą) jest fakt, że użytkownik sam musi podejmować decyzje o usunięciu potencjalnie niebezpiecznych plików, które na liście opatrzone są różnymi kolorami oznaczającymi stopnie zagrożenia. To wymaga od użytkownika pewnego stopnia zaawansowania, ale pozwala także na pełną kontrolę działania programu.

Brak konieczności instalacji jest niewątpliwie ogromną zaletą, gdyż program można uruchomić z zewnętrznego nośnika. Wyklucza to ewentualne zarażenie programu rootkitem, co może skutkować pojawieniem się problemów podczas pracy programu.

Uwaga!
W dostępnym archiwum do pobrania znajdują się dwie wersje programu - instalacyjna oraz portable, która nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
SpyDLLRemoverSpyDLLRemover 7.0
Wersja stabilna
2 MB | 2016-07-15

Ilość pobrań: 2541 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
SpyDLLRemover